SonTakip

Google Haritalar Çoklu Rota Özelliğine Kavuştu!

Popüler navigasyon uygulamalarından birisi olan Google Haritalar, iOS işletim sistemi için güncellendi. Peki, güncelleme ile gelen çoklu rota özelliği ne işe yarıyor?

Google Haritalar Çoklu Rota Özelliğine Kavuştu!

Akıllı telefonların vazgeçilmez navigasyon uygulamalarından birisi olan Google Haritalar için yeni bir güncelleme yayınlandı.

iOS işletim sistemi için yayınlanan güncelleme, beraberinde bilgisayar sürümünde uzun süredir kullanılan çoklu rota özelliğini getiriyor. Normal şartlarda Google Haritalar’ı kullanırken, bulunduğunuz konumu ve gitmek istediğiniz yeri seçerek uygulamanın sizi yönlendirmesini sağlıyorsunuz.

Çoklu Rota Özelliği Ne İşe Yarıyor?

Ancak, kurye gibi sürekli farklı konumlara gitmek zorunda olan kişiler için her seferinde gitmek istenilen yeri işaretlemek zor bir hale geliyor. Çoklu rota özelliği ise, gitmek istediğiniz farklı noktalar için en uygun konumu tek seferde önünüze sunuyor.

Güncelleme ile birlikte, Google Haritalar uygulamasında yer alan hatalar büyük oranda gideriliyor. Google Haritalar’ın güncel versiyonunu, iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlarınıza App Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/google-haritalar-ios-icin-guncellendi-73890

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası