GTA VI ufukta göründü: İşte beklenen çıkış tarihi!

Ekonomik belirsizlik, pandemi süreci derken GTA VI oyununun çıkış tarihi birçok kez ertelendi. Ancak şirket, oyun için kolları sıvadı.

GTA VI ufukta göründü: İşte beklenen çıkış tarihi!

Oyun dünyasında adeta bir kült haline gelmiş GTA serisi, sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Daha önce birçok sızıntıya maruz kalmış oyunun piyasaya çıkış tarihine ilişkin bilinmezlik ortamı sürüyor. Rockstar’ın ana şirketi Take-Two, yıllık kazanç raporunu açıklarken oyuna dair önemli bir ipucu verdi.

GTA VI, 2024’te sahne alabilir

Take-Two, yıllık kazanç raporunu paylaşırken yaptığı açıklama ile geleceğe yönelik umutla bakıyor. Şirket, 2025 yılının mali açıdan kendileri için büyük bir yükselişe sahne olacağını belirtti. Grand Theft Auto serisi tarihsel olarak Take-Two’nun en büyük para kaynağı olduğunu ve daha önceki sızıntıları göz önünde bulundurursak GTA VI 2024 sona ermeden piyasaya sürülebilir.

Şirketin yaptığı açıklama şu şekilde;

Geleceğe baktığımızda 2025, şirketimiz için merakla beklenen bir yıl. Son birkaç yıldır şirketimizi daha da büyük başarı seviyelerine taşıyacağına inandığımız inanılmaz derecede sağlam bir proje yelpazesini piyasaya sürmek için hazırlanıyoruz. 2025’te, sektörümüzde yeni standartlar belirleyeceğine inandığımız ve 8 milyar doların üzerinde Net Rezervasyon ve 1 milyar doların üzerinde Düzeltilmiş Sınırsız İşletme Nakit Akışı elde etmemizi sağlayacağına inandığımız birkaç çığır açan projeyi piyasaya sürerek bu yeni döneme girmeyi umuyoruz. 

Oyun daha önce birçok sızıntıya maruz kaldı. Geçtiğimiz yıl 17 yaşındaki bir hacker, GTA VI oyununa dair bazı test videoları ve görselleri paylaşmıştı. Sızıntı video ve görseller, oyuna ilişkin bazı bilgileri gösteriyor. Sızıntı, tekrar Vice City’ye dönüş olacağını ve ana karakterlerden birinin kadın olacağını söylüyor. Daha önceki bilgiler, Rockstar ekibinin yaklaşık 2014’ten beri bu proje üzerinde çalıştığı ve şimdiye kadar ki en büyük kaynak aktarımını buraya yaptığını söylüyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası