SonTakip

Google Pixel 2 görüntülendi!

Google’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 2, yepyeni bir sızıntıyla karşımıza çıktı. İşte tüm tasarım detayları görüntülenen Google Pixel 2!

Google Pixel 2 görüntülendi!

Google’ın Nexus modelleri yerine çıkarttığı Pixel serisi, yeni modellerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde 3D render görüntüleri sızdırılan modelin bugün ise canlı hali ortaya çıktı.

İşte karşınızda Google Pixel 2!

VentureBeat tarafından ortaya çıkartılan Google Pixel 2 görselinin, “Walleye” kod adına sahip küçük ekranlı modele ait olduğu belirtiliyor. Tasarım, ilk ortaya çıkan sızıntılarla benzerlik gösterirken serinin ilk modellerinden de ayrışmamış.

Kamera tarafındaki parlak yüzeye yine yer verilen modelde daha büyük bir kamera lensi göze çarpıyor. Son dönemin trendi haline gelen çift kamera ise bu modelde tercih edilmemiş. Parmak izi okuyucu arka tarafta aynı yerinde dururken alt tarafta ise yine Google logosunu görüyoruz.

Ön tarafa baktığımızda ise Google’ın yeni trendleri pek umursamadığı görüşüne kapılıyoruz. Zira günümüzde artık her üretici yeni modellerini en az çerçeve ile satışa sunmaya çalışırken Pixel 2’de oldukça kalın üst ve alt çerçeveleri görüyoruz.

Kalın üst ve alt çerçevelerin tek güzel yanı ise size bakan çift stereo hoparlör olmuş. Büyük ihtimalle HTC tarafından üretilecek olan yeni Pixel modellerinde, efsanevi BoomSound hoparlörünü görebiliriz.

Ayrıca modelleri HTC’nin üretmesine bağlı olarak şirketin devrim niteliğindeki yeni özelliği “Edge Sense” yani telefonu sıkarak kullanıma olanak sağlayan özelliğin Pixel 2 modelinde de olabileceği söyleniyor.

Son dönemlerde yine tüm modellerde gördüğümüz daha doğrusu göremediğimiz kulaklık girişi, maalesef Google Pixel 2 modelinde de olmayacak. Apple’ın ve HTC gibi üreticilerin ardından Google’da kulaklık girişini kaldırarak USB Type-C bağlantı noktasından kulaklıkla müzik dinleme imkanı sunacak.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/google-pixel-2-goruntulendi-84074

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası