SonTakip

Google Allo yedekleme özelliğine kavuşuyor!

Google, geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturduğu mesajlaşma uygulaması Allo için yeni bir güncelleme hazırlığında. İşte Google Allo için yayınlanacak olan güncellemenin detayları!

Google Allo yedekleme özelliğine kavuşuyor!

Google, geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturduğu mesajlaşma uygulaması Allo ile beklenen ilgiyi görememiş olsa da, uygulamaya kazandırdığı yeni özellikler ile kullanıcıların dikkatini çekmek istiyor.

Çok yakında masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda da kullanılabilir hale gelecek olan Google Allo için yeni bir güncelleme hazırlığında.

Gelin, Google Allo’nun yeni sürümü ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan yeniliklere hep birlikte göz atalım!

Google Allo, mesajları yedekleme imkanı sunacak!

Google Allo’nun yeni 9.0 sürümüne ait olan bir APK dosyasına ulaşan 9to5Google uzmanları, mesajların Google Drive’a veya dahili depolamaya yedeklenmesini ve geri yüklenmesini sağlayan yeni bir özelliği keşfettiler.

Ayrıca, 9.0 sürümü ile birlikte yedekleme desteğinin yanı sıra kullanıcılara sunulacak olan Hızlı Selfie özelliği, uygulamanın köşesinde yer alan bir kısayol ile hızlı bir şekilde fotoğraf çekip göndermeye imkan tanıyacak.

WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamarında uzun bir süredir bulunan yedekleme özelliği, kullanıcıların cihazlarını sıfırladığında veya cihaz değişikliği yaptığında daha önce yaptığı mesajlaşmalara doğrudan ulaşabilmesini sağlıyor.

Google Allo 9.0 sürümü için gerekli olan güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/google-allo-yedekleme-ozelligine-kavusuyor-81082

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası