Galaxy Note 8 güncelleme aldı!

Samsung Galaxy Note 8 için büyük boyutlu bir güncelleme yayınlandı. Güncellemenin detayları haberimizde! Galaxy Note 8 güncelleme içeriği ve detaylarını aktarıyoruz. Galaxy Note 8 güncelleme aldı Yaklaşık 730 MB dosya boyutuna sahip olan bu güncelleme ile uzun süredir beklenen Oreo güncellemesi henüz gelmedi. Android Oreo için bir süre daha beklemek gerekecek gibi görünüyor. Galaxy Note …

Galaxy Note 8 güncelleme aldı!

Samsung Galaxy Note 8 için büyük boyutlu bir güncelleme yayınlandı. Güncellemenin detayları haberimizde! Galaxy Note 8 güncelleme içeriği ve detaylarını aktarıyoruz.

Galaxy Note 8 güncelleme aldı

Yaklaşık 730 MB dosya boyutuna sahip olan bu güncelleme ile uzun süredir beklenen Oreo güncellemesi henüz gelmedi. Android Oreo için bir süre daha beklemek gerekecek gibi görünüyor.

Note 8 için yayınlanan bu yazılım güncellemesi, Şubat 2018 Android güvenlik yamasını içeriyor. Bu güncelleme ile birlikte son dönemdeki Meltdown ve Spectre virüsleri için telefon ve işletim sistemi daha güvenli hale getirildi. Buna ek olarak Note 8 modelinde yer alan bazı tutarsızlıklar giderilirken hem işletim sistemine hem de Samsung Experience arayüzünde performans iyileştirmeleri yapıldı.

Android Oreo 8.0 öncesinde son yazılım güncellemesi olması beklenen bu güncelleme ile birlikte telefonun Oreo sürüm yükseltmesine tamamen hazır olacağı söyleniyor.

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/galaxy-note-8-guncelleme-aldi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası