SonTakip

Galaxy Buds Live’ın beklenen güncellemesi yayınlandı

Samsung’un ekosisteminin önemli parçalarından Galaxy Buds Live için yayınlanan yeni güncelleme birçok yeniliği ve eklentiyi birlikte getiriyor …

Galaxy Buds Live’ın beklenen güncellemesi yayınlandı

Samsung’un ekosisteminin önemli parçalarından Galaxy Buds Live için yayınlanan yeni güncelleme birçok yeniliği ve eklentiyi birlikte getiriyor.

Kullanıcıların isteklerini de göz önünde bulunduran güncelleme; şimdilik Güney Kore‘de yayınlansa da yakın zamanda tüm dünyadaki kullanıcılar için erişilebilir olacak.

Galaxy Buds Live yeni güncelleme ile işitme cihazı işlevi de kazanacak

En yeni Otomatik değiştirme ve işitme cihazı işlevleri artık eski Buds Live‘a geliyor. Her iki işlev de ilk olarak yeni Galaxy Buds Pro’da tanıtıldı. One UI 3.1 sürümünün resmi haberinde Samsung, bu özellikleri Buds Live ve Buds + kulaklıklara getirme sözü vermişti. Artık otomatik geçiş işlevi ile kullanıcılar farklı Galaxy cihazları arasında kolayca geçiş yapabilir.

Samsung, bu yeni güncelleme sayesinde mevcut çalan şarkıyı yeni bağlanan Galaxy cihazına sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlayabilecek. Şu an yalnızca Samsung Galaxy telefonlarını ve tabletlerini destekliyor. Ayrıca telefonunuzu One UI 3.1 sürümüne güncellemeniz gerekiyor. One UI 3.1 güncellemesi artık birçok ülkede kullanıma sunuluyor, bu nedenle bu özelliği yüklediğinizde cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

İşitme cihazının diğer özellikleri, işitme sorunları yaşayan kullanıcılara yardımcı olacaktır. Bu kullanıcılar, kulaklıkları ile daha iyi bir işitme elde edebilir ve işitme cihazlarının yerini bu cihazlar alabilir. Ayrıca, şirket Bluetooth ayarlarında Buds kontrol menüsü de ekledi. Son olarak, kulaklıkların sesini; pilini ve bağlantısını iyileştirmek için küçük sorunları da çözdü.

2,20 MB boyutunda ve yakında diğer bölgelerde piyasaya sürülecek; olan donanım yazılımı sürümü R180XXUOAUB5 şimdilik Güney Kore’de kullanıcıların erişimine sunuldu.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası