FIFA’nın yerini alacak EA Sports FC 24’ten ilk fragman geldi!

EA Sports FC 24 fragmanı ve kapak yıldızları paylaşıldı. Standart ve Ultimate Edition ile gelecek oyun, 13 Temmuz’da duyurulacak.

FIFA’nın yerini alacak EA Sports FC 24’ten ilk fragman geldi!

FIFA ve EA Sports arasındaki anlaşmanın bitmesinin ardından, EA tarafından geliştirilen ilk futbol oyunu EA Sports FC 24 olacak. Frostbite motoruyla tasarlanan ve bu anlamda FIFA 23’e benzer bir oynanış sunması beklenen yapımdan ilk fragman geldi. Herhangi bir oynanış göstermiyor olsa da, kapak yıldızlarının kim olacağını ortaya koydu.

EA Sports FC 24 fragmanı ve kapak yıldızları paylaşıldı

FIFA lisansı olmadan geliştirilen ilk futbol oyunu, nihayet resmi olarak paylaşılmaya hazırlanıyor. EA tarafından paylaşılan yeni fragman, oyundan neler bekleyebileceğimizi ortaya koydu. Fragmanda Real Madrid’den Vinicius Junior ve Manchester City’den Erling Haaland olması dikkat çekti.

İlk fragmana ek olarak Ultimate Edition kapağı da paylaşıldı. Kapak görselinde Erling Haaland, Pele, Ronaldinho, ve Andrea Pirlo gibi oldukça ünlü 30’dan fazla oyuncu yer alıyor. Bu, efsane futbolcuların yeni yapıma dahil olacağını gösteriyor.

Oyunla ilgili devam eden sorulardan biri takım ve formaların lisanslı olup olmayacağı yönündeydi. Fragmandaki tüm oyuncuların lisanslı formalar ile yer aldığını görüyoruz. Ancak EA’in belirli lig veya takımların haklarını satın almış olabileceğini unutmamak lazım.

EA Sports FC 24 lansmanı 13 Temmuz’da YouTube üzerinden gerçekleştirilecek. Bu duyuru kapsamında oynanışı, takımları, oyun modlarını ve en önemli Ultimate Team’i görmeyi bekliyoruz.

Sızan bilgilere göre EA FC 24, Standart ve Ultimate olmak üzere iki sürüm halinde sunulacak. 29 Eylül tarihinde ön siparişe açılması beklenen futbol oyunu, geçtiğimiz yıllara kıyasla 10 dolarlık bir zamla gelecek. Buna göre Standart Edition 69,99 dolardan satılacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası