SonTakip

Dünyanın en pahalı oyunu!

Şu ana kadar oynadığınız en pahalı oyun hangisi? Bir oyuna ne kadar ücret ödemeyi kabul edebilirsiniz? Koei Tecmo bu konuda resmen sınır tanımıyor!

Dünyanın en pahalı oyunu!

25 Eylül‘de Dead or Alive 5’in beşinci yılına girmiş olacağız. Koei Tecmo‘nun hafif cinsellik kokan ünlü dövüş oyunu artık ömrünü dolduruyor. Peki, firma yeni oyun yapmayı düşünüyor mu?

Dead or Alive 6 ne zaman gelecek?

Son beş yılda firma tarafında birçok yenilenmiş sürüm ve DLC sürekli olarak Dead or Alive 5‘i destekledi.  Dead or Alive 5 Plus,  Dead or Alive 5 Ultimate,  Dead or Alive 5 Last Round,  Dead or Alive 5 Ultimate Arcade ve Dead or Alive 5 Ultimate Core Fighters gibi aynı oyundan beş farklı versiyon çıkartmayı başardılar.

Geçtiğimiz yıl çıkan Last Round DLC içeriği ile birlikte Dead or Alive 5’in tüm eklentilerinin bedeli de 633 dolar gibi inanılmaz bir seviyeye yükselmişti. Bu da doğal olarak büyük bir rekor olarak tarihe geçti. Eğer oyun içerisindeki her şeyi satın almak isterseniz 2.100 TL civarı bir ödeme yapmanız gerekiyor.

DLC bombardımanın dinmesinin ardınan stüdyo yönetmeni de ilk kez resmi açıklamada bulundu. Dead or Alive 6 için kapıları kapatacak olan şirket, Yosuke Hayashi‘nin söylediğine göre Dead or Alive 5 ile ilgili tüm çalışmalarını tamamladı.

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/dunyanin-en-pahali-oyunu-85343

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası