SonTakip

Crysis Remastered için yeni haber!

Crysis Remastered 1 Temmuz tarihinde hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Yeni versiyon öncesi ortaya çıkan ilk oyun içi görüntüler …

Crysis Remastered için yeni haber!

Crysis Remastered 1 Temmuz tarihinde hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Yeni versiyon öncesi ortaya çıkan ilk oyun içi görüntüler birçok Crysis hayranında heyecan yaratmıştı. Ancak bu heyecan Crytek’in erteleme kararı sonrası yerini hayal kırıklığına bıraktı.

Crysis Remastered için Switch müjdesi

Bugün ortaya çıkan bir bilgiye göre ise Remastered en azından Switch için zamanında yayınlanabilir. Oyunun yenilenmiş versiyonu için ilk haberler Mayıs ayında karşımıza çıkmıştı. Ancak 1 Temmuz için PC, Xbox ve PS4 için yapılacak Remastered versiyonu belirsiz bir zamana ertelenmişti.

Aslında kimse Switch versiyonunun bu plana dahil olup olmadığını pek sorgulanmadı. Bugün ortaya çıkan bilgiye göre ise Switch için Remastered planlandığı gibi 23 Temmuz tarihinde tanıtılacak.

Peki ama Switch versiyonu için neden gecikme yaşanmadı? Switch her ne kadar satış rakamlarıyla konsol piyasasının dengelerini değiştirmiş olsa da, grafik performansı açısından çok daha düşük gereksinimlere sahip.

Hatta konsol piyasasının mobil versiyonu oarak anılan Switch için Crytek tarafından şu ana kadar yapılmış olan iyileşmeler fazlasıyla yeterli geleceğe benziyor. Yayınlanacak versiyon ise en azından temel anlamda yapılan iyileştirmeleri ilk kez görmemiz açısından önemli olacak.

Crysis Remastered için ise Crytek’in çok daha güncel teknolojilere uyum sağlayacak güncellemeler yapacağı konuşuluyor. Yine de yapılacak lansmanın son anda iptal edilmesi, önemli bir teknik sorunla karşı karşıya kalındığını da gösteriyor olabilir.

Özellikle lansman öncesi oyun içi görüntülerin ortaya çıkması sonrası bu kararın alınmış olması da manidar olarak algılanmıştı. Crytek şu an için PC ve konsollar için yenilenmiş verisiyonun ne zaman çıkacağını paylaşmış değil. Tahminler ise yaz sonu ya da Eylül başı gibi Remastered versiyonunun karşımıza çıkacağı yönünde.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası