SonTakip

Mars Horizon’ın çıkış tarihi belli oldu

Uzay yarışı simülatörü olarak lanse edilen Mars Horizon için çıkış tarihi duyuruldu. Yapım, 17 Kasım tarihinde oyun severlerle buluşacak. Oyunun …

Mars Horizon’ın çıkış tarihi belli oldu

Uzay yarışı simülatörü olarak lanse edilen Mars Horizon için çıkış tarihi duyuruldu. Yapım, 17 Kasım tarihinde oyun severlerle buluşacak. Oyunun yayınlanan yeni fragmanında ise Kızıl Gezegen’deki serüvenimizde yapacağımız hazırlıklarla ilgili detayları içeriyor.

Mars Horizon bizleri Kızıl Gezegen’e yolculuğa çıkartıyor

Uzay yarışı simülasyonu Marz Horizon’un yayınlanan fragmanı oyunun 17 Kasım’da tüm platformlara çıkacağını ortaya koydu. Oyunda uzay çağının, her şeyin mümkün olduğu bir zamanda NASA benzeri bir uzay ajansı için çalışıyor olacağız. Nihai görevimiz ise verilen misyonları zamanında gerçekleştirerek Mars yüzeyine ilk astronotu yerleştirmek olacak. Tüm bunları yaparken bilimsel araç gereçleri, parayı ve halk desteğini de idareli bir şekilde kullanmamız gerekecek.

Oyun, Kerbal Space Program ile bazı noktalarda benzerlik gösteriyor. Ancak özellikle Kerbal Space’in gerçekçi yörünge fiziğine sahip bir simülasyon olması ve Horizon’un daha çok mini oyunlar üzerine bir mantıkla hareket etmesi, aradaki farkı belirliyor. Bunun yanında Mars Horizon, Kerbal Space kadar karmaşık olmamasıyla daha eğlenceli bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Oyunu deneyimlemek için Kasım’ın 17’sini bekleyemiyorsanız, Steam üzerinde mevcut olan demo versiyonunu oynayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda YouTube üzerinden yayınlanan oyun içi özelliklerinin tanıtıldığı videoya ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası