Bir Google uygulaması daha karardı

Karanlık mod, geçen yıl Android 10 ile birlikte resmi olarak Android’de kullanıma sunuldu. Aynı şekilde iOS 13 ile birlikte iOS kullanıcıları da …

  • 22 Mayıs 2020
  • 28 kez görüntülendi.
Bir Google uygulaması daha karardı

Karanlık mod, geçen yıl Android 10 ile birlikte resmi olarak Android’de kullanıma sunuldu. Aynı şekilde iOS 13 ile birlikte iOS kullanıcıları da karanlık moda kavuştu. Şimdi ise uygulamalar yavaş yavaş karanlık moda geçiş aşamasında. Şimdi ise Google Arama karanlık mod ile kararacak.

Google Arama karanlık mod için harekete geçti

Google Arama için Twitter’dan bir tweet paylaşıldı ve karanlık modun Android 10 ile birlikte iOS 12 ve 13 için erişilebilir olduğunu söyledi. Uygulama, Android 10 ya da iOS 13 kullananlar için sistem ayarları hangi moddaysa ona göre çalışacak. iOS 12 kullanıcıları ise uygulama üzerinden karanlık moda geçiş yapabilecek.

Google, Android uygulamalarının çoğunda A/B testi yapıyor, bu yüzden güncellemenin tüm kullanıcılara yayılması biraz zaman alabilir. Tabii, Facebook Messenger ya da Instagram’da olduğu gibi tam siyah beklentisinde olmamak gerekiyor. Google Arama da koyu gri bir tonda karşımıza çıkacaktır.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası