SonTakip

Bilal Göregen, YouTube’un Instagram hesabında!

Bir süre önce Instagram’da 55 milyon takipçisi olan ve popüler paylaşımlarıyla bilinen 9GAG hesabından da gönderi olarak paylaşılan Bilal Göregen …

Bilal Göregen, YouTube’un Instagram hesabında!

Bir süre önce Instagram’da 55 milyon takipçisi olan ve popüler paylaşımlarıyla bilinen 9GAG hesabından da gönderi olarak paylaşılan Bilal Göregen ismini ilk olarak yarışmada duymuştuk. 2010 yılında  Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu ve jüri üyelerin de olduğu Yetenek Sizsiniz programına katılmış olan Göregen, adını oradan duyurmuştu. Bilal Göregen, birkaç yıl önce YouTube’a giriş yapmış burada da darbukası ile popüler bazı parçaları çalmaya başlamıştı. Bilal Göregen’i viral yapan video ise bir süre önce montajlanmış ve sonrasında ”Cat Vibing” adıyla bir akıma dönüşmesini sağlamıştı.

Bilal Göregen’i viral yapan video

Ürettiği içerikler ile dünya çapında izleyiciye ulaşan Bilal Göregen, son olarak YouTube’un resmî Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı. Göregen 2018 yılında, Otomania/Levan Polkka isimli parçayı darbuka ile çalmış ve viral olmuştu, YouTube da bunu paylaştı.

Orijinal videonun üzerine eklenen İnternet meme’i ile birlikte iyice popüler hale gelen montajlı video bu yılın  kasım ayında tekrar paylaşıldı. Kısa süre içinde 17 milyonu aşkın görüntülenme ve 1 milyonun üzerinde beğeni alan video YouTube’un da radarına girmiş bulunuyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

YouTube (@youtube)’in paylaştığı bir gönderi

Cat Vibing adlı akımın da başlamasına neden olan bu videoyu Instagram üzerinden paylaşan YouTube, Bilal Göregen’in kanalına da bir yönlendirme yapıyor. Hızla abone sayısının artış gösterdiği kanalda farklı pek çok videonun da viral olmaya başlaması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası