Youtube’a Instagram benzeri keşfet özelliği geliyor!

Youtube’a Instagram benzeri keşfet özelliği geliyor!

YouTube, kullanıcıların birbiri ile olan etkileşimini daha da artırmak adına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Şimdide, popüler video paylaşım platformuna Instagram benzeri keşfet sekmesi geliyor. Peki, YouTube keşfet özelliği nasıl çalışacak? Gelin, yakın zaman içerisinde kullanıma sunulacak olan bu özelliğe yakından göz atalım.

Twitter’da yeni bir dönem resmen başlıyor!

Twitter kullanıcılarının uzunca bir süredir beklediği düzenleme özelliği sonunda yetkililer tarafından onaylandı. Peki, bu özellik ne zaman kullanıma sunulacak?

Youtube’a Instagram benzeri keşfet özelliği geliyor!

Hatırlarsanız YouTube, geçtiğimiz aylarda Hikayeler özelliğini kullanıma açmıştı. Bu özellik sayesinde kullanıcıların etkileşimini daha da artıran popüler video platformu, şimdi de yeni bir özelliğini daha kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Yayınlanan rapora göre video platformu yakın zaman içerisinde, Instagram Keşfet benzeri bir sekmeyi herkesin kullanıma sunmayı planlıyor.

Şirkete yakın kaynaklarca paylaşıla raporların ışığında,  bu özellik sayesinde daha az aboneye ve özgün içerikler üreten YouTube kanalları bu sekme üzerinden görüntülenebilecek.

Böylece, gelecek vaat eden kanalların önünü açacak olan popüler video platformu hem de kullanıcıların birbiri ile olan etkileşimi daha artırabilecek.

Şimdilik belli başlı Android kullanıcılarının huzuruna sunulan bu Keşfet özelliği aslında Trendler videoların alt sekmesi olarak gösteriliyor.

10 binden fazla veya az aboneye sahip olan kanallar izlenme oranlarına göre söz konusu bu sekme üzerinden kullanıcılara önerilecek.

Böylece, içerik üretmekte hevesli olan kullanıcılara güzel bir fırsat sunacak olan popüler video platformu, ilerleyen günlerde bu özelliğini herkese açık hale getireceğini de müjdeledi.

Peki, siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce, başka ne gibi yenilikler gelmeli? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/youtube-a-instagram-benzeri-kesfet-ozelligi-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası