SonTakip

Battlefield 5 ilk kez ortaya çıktı!

Uzun bekleyiş ve merakın ardından Battlefield 5 ismi ilk kez ortaya çıktı. Yapılan sızıntıyla yeni Battlefield’ın dönemi ve özellikleri ortaya çıktı!

Battlefield 5 ilk kez ortaya çıktı!

Battlefield 1‘in büyük başarısının ardından herkes DICE‘ın yeni Battlefield oyununu merak etmeye başlamıştı. Birinci Dünya Savaşı konulu yapım yavaş yavaş içeriklerini tüketirken, Battlefield 5 ilk kez ortaya çıktı.

Battlefield 5 ile İkinci Dünya Savaşı’na gidiyoruz!

Ocak ayında EA Games yeni BF oyunun 2018 Sonbahar aylarında çıkacağını açıklamış ve bizleri sevindirmişti. Zaten ana Battlefield oyunlarının genel olarak 2 yıllık döngü ile çıktığını bildiğimizden aşırı bir sürpriz de yaşamamıştık.

Bizim asıl merak ettiğimiz konular yeni oyunun ismi ve hangi dönemi işleyeceği olmuştu. Son sızıntılara göre, BF serisi normal zamanına geri dönüyor ve Battlefield 5 ismini alıyor.

Reddit üzerinde çıkan bir görselle ilk kez yeni oyun sızdırıldı. Battlefield 1942’den beri ana oyunlarında İkinci Dünya Savaşı’nı işlemeyen seri, şimdi bu kararından dönmüş gibi. Açıkçası yeni Battlefield’ın İkinci Dünya Savaşı üzerinde dönecek olması, BF1’in müthiş başarısından sonra hayli mümkün görünüyor. Uzun yıllar boyu modern savaşlara odaklanan DICE ekibi, mücadele ve BF mekaniklerini geçmiş zamana başarıyla uyarlamayı başarmışlardı.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/battlefield-5-ilk-kez-ortaya-cikti

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası