SonTakip

Taksim’de Bedava İnternet Sunan Akıllı Direk

Yeşil internet ve enerji sağlayan akıllı direkler günümüzde sayısını arttırmaya devam ediyor. İşte güneş enerjisi ile çalışan ve ücretsiz internet ile cep telefonu şarjı sunan Mito!

Taksim’de Bedava İnternet Sunan Akıllı Direk

Günümüzde internet ve akıllı telefonlar vazgeçilmezlerimizin en üst sıralarına taşınmışken, telefonlarımızın şarjının bitmesi ya da internete erişimimizin olmaması hayatımızın en büyük sorunlarından birisi oluyor.

Bu konuda taşınabilir şarj cihazları yardımıyla telefonlarımızı şarj edebilsek de internet bulmak maalesef o kadar kolay olmuyor. Bu durumda da imdadımıza son dönemlerde daha da sık görmeye başladığımız Endirek’ler yetişiyor.

Birçok belediyenin duraklarında yer verdiği ve çeşitli AVM’de yer alan Endirek’ler, sahip oldukları güneş panelleri sayesinde modern çağın 2 temel sorununa çevreci bir şekilde çözüm üretiyor.

Bunlardan en yenisi ise Verisun Bilişim tarafından uluslararası işbirlikle geliştirilen Mito. Ahşap tasarımıyla oldukça şık bir görünüme sahip olan yeni akıllı direk Mito ilk olarak Taksim’de kullanıma sunulmuş durumda.

Aynı anda 8 tane cihazı şarj etme imkanı sunan Mito aynı zamanda ücretsiz WiFi hizmeti de veriyor. Üzerinde birde ekran yer alan yeşil direk, durağa gelecek otobüsün saatini veya hava durumunu gösterebilecek.

Türkçe ve İngilizce anons yapabilen bu direklerin tüm Türkiye’ye yayılmasını diliyoruz.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/taksimde-bedava-internet-sunan-akilli-direk-75241

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası