SonTakip

Asus, profesyonelleri hedefleyen ExpertBook B6 Flip’i tanıttı!

ASUS, ilk Expert serisi dönüştürülebilir mobil iş istasyonu ExpertBook B6 Flip’i (B6602F) kurumların kullanımına sundu. B6 Flip, mimarlar …

Asus, profesyonelleri hedefleyen ExpertBook B6 Flip’i tanıttı!

ASUS, ilk Expert serisi dönüştürülebilir mobil iş istasyonu ExpertBook B6 Flip’i (B6602F) kurumların kullanımına sundu. B6 Flip, mimarlar, mühendisler ve ürün tasarımcıları gibi kullanıcıların ve profesyonellerin ihtiyaç duyduğu performansı sunan üst düzey bir mobil iş istasyonu olarak tasarlandı. Kapsamlı şirket içi testlerden geçen ExpertBook B6 Flip, 3ds Max, MicroStation ve Vectorworks dahil olmak üzere dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinin profesyonel uygulamalarıyla çalışmak üzere ISV tarafından onaylı olmasıyla dikkat çekiyor.

Asus ExpertBook B6 Flip üstün donanım gücüyle dikkat çekiyor

“İstenmeyen gürültü yaratıcılığın düşmanıdır” diyen ASUS, en yüksek performansı sunması için ExpertBook B6 Flip’i serin tutup, gürültünün de önüne geçecek şekilde tasarladı. Cihaz, termal tasarımı sayesinde, 135 watt güçte (55 W CPU ve 80 W GPU) serin, sessiz ve yüksek performansta rahatça çalışma imkanı sunuyor.

ExpertBook B6 Flip, en yeni 12. Nesil Intel Core i9 HX işlemci, NVIDIA RTX A2000 profesyonel grafik kartı, 128 GB’a kadar çift kanallı DDR5-4800MHz bellek desteği ve 4 TB’a kadar geniş depolama hacmi ile bilgi işlem gücünü en üst düzeye çıkarıyor. 

Ayrıca Flip B6 kullanıcıları, NVIDIA Max-P Dynamic Boost’un desteğiyle performansı daha da ileri taşıma imkanına sahipler. Olağanüstü mühendislik başarısı, standart modda 40 dBA’nın altında her şeyi sessiz tutarken, optimum soğutma performansı sağlamak için üç ısı borusu ve yedi akıllı sensöre sahip çift 98 kanatlı fanlar kullanıyor. Böylece kullanıcıların dikkatinin dağılmamasını ve görevine tam konsantre olmalarını sağlıyor.

ExpertBook B6 Flip’in diğer can alıcı özelliği de inanılmaz derecede çok yönlü olması. 500 nit’e kadar parlaklığa sahip döndürülebilir 16 inç ekranı, her yerde ve birçok farklı şekilde çalışma esnekliğini sağlayarak tasarımcıların, mühendislerin ve tüm yaratıcı işle uğraşanların üretkenliğini artırmalarına destek oluyor.Kaynak: Shiftdelete
Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası