SonTakip

Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu sızdırıldı!

Bu yıl Ubisoft’un göz bebeği durumunda olan Assassin’s Creed Valhalla için yeni gelişmeler yaşanıyor. Oyuna ait 30 dakikalık bir oynanış videosu …

Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu sızdırıldı!

Bu yıl Ubisoft’un göz bebeği durumunda olan Assassin’s Creed Valhalla için yeni gelişmeler yaşanıyor. Oyuna ait 30 dakikalık bir oynanış videosu internete sızdırıldı. Sızdırılan videonun kalitesi düşük ancak bazı ipuçları görülebiliyor.

Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu sızdırıldı!

Dünyanın en popüler oyun serilerinden olan Ubisoft yapımı Assassin’s Creed, 2007 yılından beri her yıl oyuncular heyecanla devam oyununu bekliyor. Tarihsel zaman periyotlarını işleyen oyun serisi, bu yıl karşımıza Vikingler dönemini işleyecek Valhalla sürümüyle çıkacak.

Birkaç saat önce yaşanan gelişmeyle, 30 dakikalık AC Valhalla oynanış videosu sızdırıldı. Sızıntının kaynağı bilinmezken, videonun akıllı telefon kamerasıyla çekilmesi kaliteyi oldukça düşürmüş görünüyor.

Öte yandan Ubisoft, sızdırılan AC Valhalla oynanış videosu ilgili hemen harekete geçti ve çoğu videoyu yayından kaldırttı. Sizlerle haberimizin sonunda paylaşacağımız video da, yakında yayından kaldırılabilir.

Ubisoft, 12 Temmuz Pazar günü UbiForward 2020 isimli bir etkinlik düzenleyecek. İnternet ortamında gerçekleşecek etkinlik, AC Valhalla ve Watch Dogs Legion oyunlarıdan yeni kesitleri içermesi bekleniyor. Tabi ki sızdırılan oynanış videosu etkinlikten çıkartılmış da olabilir.

Oyuncuların merakla beklediği oyun için geri sayım sürüyor. Oyunun fiyatına da değinmek gerekirse, Epic Games’de satışı görüntülenen oyunun fiyatı 269 TL olarak görünüyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası