Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı! Çıkış tarihi ve fiyatı

Ubisoft Forward etkinliği kapsamında Skull and Bones, Rainbow 6 Mobile, The Division Heartland ve Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı. Bağdat …

Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı! Çıkış tarihi ve fiyatı

Ubisoft Forward etkinliği kapsamında Skull and Bones, Rainbow 6 Mobile, The Division Heartland ve Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı. Bağdat’ta geçecek olan yeni Assassin’s Creed; Valhalla’dan Basim Ibn Ishaq’a odaklanacak. İşte yeni Assassin’s Creed Mirage fragmanı, ön sipariş fiyatı ve çıkış tarihi.

Assassin’s Creed Mirage: Fragman, çıkış tarihi ve fiyatı

Geçtiğimiz hafta Ubisoft tarafından doğrulanan Mirage, bugün düzenlenen Forward etkinliğinde gün yüzüne çıktı. Yeni macera, Valhalla’daki olaylardan yirmi yıl öncesine dayanacak ve harita olarak ise Bağdat’ta geçecek.

Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi 2023 olarak açıklandı. Ubisoft, henüz net bir tarih vermedi, oyunun 59.99 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açıldığını da belirtelim. Mirage PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC için yayınlanacak.

Bir süredir devam eden sızıntılar, yeni oyunun Assassin’s Creed’in köklerine döneceğini ortaya koymuştu. Forward etkinliğinde de bu bilgiler doğrulandı. Ubisoft Bordeaux tarafından geliştirilen yeni Mirage, başlıca gizlilik, parkur ve suikastlar ile ön plana çıkacak.

Etkinlik kapsamında herhangi bir oynanış paylaşılmadı. Mirage’in Bağdat’taki hikayesini anlatan ve Basim’in nasıl görüneceğini gösteren sinematik bir fragman yayınladı. Oyundaki ana karakter, bir sokak hırsızı olacak ve özel baharat bombaları ile ikonik gizli bıçak gibi çeşitli araçlara yer verecek.

Forward etkinliğindeki açıklamaya göre Basim, Bağdat’tan kaçacak ve eski bir organizasyon olan The Hidden Ones’a katılacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası