SonTakip

Apple’ın Gizli Tweetleri Ortaya Çıktı!

iPhone 7 ile birlikte pek çok farklı yeniliği duyuracak Apple, Twitter hesabına onay almıştı.Şimdi ise Apple’ın Twitter hesabı @apple üzerinde görülmeyen hatırlatıcı tweetleri sızdırıldı.

Apple’ın Gizli Tweetleri Ortaya Çıktı!

Merakla beklenen iPhone 7 lansmanına hazırlanan Apple, Twitter hesabında düzenlemeler yapmıştı. Başlık fotografını değiştirerek davetiye görselini ekleyen Apple, resmi hesap görüntüsü olarak şirketin logosunu ekleyip hesabını onaylatmıştı.

2011’de açılan hesap hiç kullanılmadı!

Hal böyle olunca yeni lansmanla birlikte Apple’ın, 2011 yılından bu yana kullanmadığı Twitter hesabını yeni dönemle birlikte kullanmaya başlayacağı tahmin ediliyordu.

Resmi web sitesi üzerinden 7 Eylül tarihini müjdeleyen Apple’ın gerek lansman tarihi gerekse duyurulacak yeni ürünler gizliliğini kaybetmiş, hatta pek çok özellik büyük oranda şekillenmişti.

Apple Twitter’ı kullanmaya hazırlanıyor!

Şimdi ise Apple’ın lansmanı bekleyen takipçilerine 7 Eylül tarihiyle ilgili tweetler attığı görüldü. #AppleEvent kalıbıyla paylaşılan binlerce tweetin arasında Apple’ın tweeti resmi hesabı (@apple) üzerinde görülmezken, tweet içerisinde yeralan Apple logosu da gözlerden kaçmadı.

Tüm bunlar Samsung’un Galaxy Note 7 lansmanında izlediği yolu hatırlatırken, Twitter’ın Apple’a ayrıcalıklı bir müşteri hizmeti verdiğiyle ilgili dedikodularda gitgide yayılıyor.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/apple-twiiter-hesabindan-gizli-tweet-atiyor-75036

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası