SonTakip

Alişan’ın arabasının özellikleri neler?

Alişan eşi Buse Varol ile beraber geçtiğimiz günlerde bir trafik kazası geçirdi. Bu kazanın ardından Alişan’ın arabası oldukça fazla merak edilen …

Alişan’ın arabasının özellikleri neler?

Alişan eşi Buse Varol ile beraber geçtiğimiz günlerde bir trafik kazası geçirdi. Bu kazanın ardından Alişan’ın arabası oldukça fazla merak edilen konular arasına girdi. Biz de Alişan’ın kazası sonrasında, kaza yapılan otomobilin özelliklerini, bu kazaya neyin yol açmış olabileceğini mercek altına alıyoruz.

Alişan’ın kaza yaptığı arabanın özellikleri neler?

Önceklikle Alişan’a geçirdiği kazadan dolayı geçmiş olsun dileklerimizi iletelim. Alişan eşi Buse Varol ile beraber bir kaza geçirdi ve Alişan’ın arabası en fazla konuşulan konular arasına girdi. Bu videomuzda sizler için Alişan’ın kullandığı 2018 model Land Rover Discovery’nin kullanıcılarına sunduklarına ve güvenlik önlemlerine yakından bakıyoruz.

Alişan’ın arabasının özellikleri neler?

Alışan’ın arabası, Land Rover Discovery modeli ve bahsettiğimiz kasa 2016-2019 yılları arasında üretildi. 2020 yılında ise Land Rover bu aracı makyajladı. Bizim sizlere anlatacağımız model ise 2018 yılında üretilen Land Rover Discovery SE Plus paketi. Bu araç 2.0 litrelik bir dizel motora sahip. 180 beygir gücündeki aracın moturu, 430 Nm tork üretiyor. Arazi aracı olarak tasarlanmış SUV modeli, 2390 KG ağırlığında ve oldukça büyük bir arazi aracı. Bu ağırlığına rağmen 6 silindire sahip motor, aracı 8.3 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaştırabiliyor.

Aracın içerisinde bir multimedya ekranı bulunuyor. Bu ekran üzerinden aracı kontrol edebiliyor, bağlantı özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Araç, içerisinde deri koltuklara sahip. Bu deri koltuklar ısıtma ve soğutma yaparken, aracın kliması farklı bölgelerde farklı sıcaklık seviyesi ayarlayabiliyor.

Aracın güvenlik özellikleri hakkında birçok bilgi verdiğimiz videoyu izledikten sonra yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası