SonTakip

9.7 inç iPad Pro için iOS 9.3.2 Geldi!

Apple’ın 9.7 inç iPad Pro için sorunlu olan iOS 9.3.2 güncellemesi geri çekilmişti. Apple, yazılımdaki sorunları düzeltti ve 9.7 inç iPad Pro için iOS 9.3.2 güncellemesini indirime tekrar sundu.

9.7 inç iPad Pro için iOS 9.3.2 Geldi!

Apple, geçtiğimiz ay iOS 9 destekleyen tüm cihazları için iOS 9.3.2 güncellemesini sunmuştu. Ancak iOS 9.3.2 güncellemesi 9.7 inç iPad Pro sahiplerine zor anlar yaşatmıştı. Yazılımsal hatadan kaynaklanan sorunlardan dolayı 9.7 inç iPad Pro bu güncelleme ile elma logosunda takılı kalıyordu. Apple bu olay üstüne 9.7 inç iPad Pro için iOS 9.3.2 güncellemesini geri çekmişti.

iOS 9.3.3 Beta 1 güncellemesini geçtiğimiz günlerde yayınlayan firmanın, beta sürecine iPad Pro’daki sorunları çözmek için girdiği düşünülüyordu. Ancak Apple, 9.7 inç iPad Pro için iOS 9.3.2 güncellemesini sürpriz bir şekilde tekrar indirime sundu. Yaklaşık olarak 90 MB boyutundaki bu güncellemeyi Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

iOS 9.3.2 güncellemesi neler getiriyor?

iOS 9.3.2 sorun gidermeler içerir ve iPhone’unuzun veya iPad’inizin güvenliğini artırır.

Bazı Bluetooth aksesuarlarının, iPhone SE ile eşlendiğinde ses kalitesi problemleri ile karşılaşabilmesi sorununu giderir.

Sözlük tanımı aramanın başarısız olabildiği bir sorunu giderir.

Mail ve Mesajlar uygulamasında Japonca Kana klavyesi kullanıldığında e-posta adreslerinin yazılmasını engelleyen bir sorunu ele alır.

Alex sesini kullanan VoiceOver kullanıcıları için aygıtın noktalama işaretlerini veya boşlukları duyurmak için başka bir sese geçiş yaptığı bir sorunu giderir.

MDM sunucularının Özel B2B uygulamalarını indirmesini engelleyen bir sorunu giderir.

 

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/9-7-inc-ipad-pro-icin-ios-9-3-2-geldi-72097

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası