YouTube’un ücretli özelliği bedava oluyor!

Kısa süre önce ortaya çıkan bilgilere göre YouTube, Resim içinde Resim özelliğini ABD’nin ardından Avrupa için de ücretsiz hale getirecek.

YouTube’un ücretli özelliği bedava oluyor!

YouTube’un kullanıcılara sunduğu Premium hizmeti, reklamsız video izleme, arka planda oynatma ve resim içinde resim (PiP) gibi avantajlar tanıyor. Ancak son gelişmelere göre YouTube, bu avantajlardan birisi olan Resim içinde Resim (PiP) özelliğini tüm kullanıcılara açacak. İşte ayrıntılar…

YouTube Resim içinde Resim (PiP) özelliği, herkese açılıyor

Bilmeyenler için YouTube’un Resim içinde Resim (PiP) özelliği, kullanıcının izlediği videoyu ekranın bir köşesine sabitleyerek aynı anda başka işlemler yapabilmesine olanak tanıyor. Tabii YouTube uygulamasının arka planda açık kalması gerekiyor. Bu özelliğe normalde Premium hizmetinden yararlanan kullanıcılar erişebiliyordu. Ancak son gelişmeler, tüm herkese sunulacağını gösterdi.

YouTube, Resim içinde Resim özelliğini 2022 yılından beri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm kullanıcılara sunuyor. Kısa süre önce ortaya çıkan bilgilere göre şirket, bu özelliği Avrupa için de ücretsiz hale getirecek. Zira bazı kullanıcılar, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımla erişim sağlayabildiklerini öne sürdü.

Bununla ilgili olarak YouTube, gelen sorular üzerine şu anda ABD dışında böyle bir plan olmadığını açıkladı. Bu durumda özelliğe ücretsiz şekilde eriştiğini söyleyen kullanıcıların bir hata sonucunda kullanabildiği söylenmeye başlandı. Ancak çeşitli kaynaklar. YouTube öyle demese de planı olduğunu öne sürüyor.

YouTube‘un Resim içinde Resim özelliğini Avrupa için de ücretsiz şekilde sunup sunmayacağını yakın zamanda göreceğiz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası