YouTube’dan indirimli “yıllık abonelik” müjdesi!

Dünyanın en büyük içerik platformlarından birisi olan YouTube, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına dönem dönem yenilikler …

YouTube’dan indirimli “yıllık abonelik” müjdesi!

Dünyanın en büyük içerik platformlarından birisi olan YouTube, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına dönem dönem yenilikler getiriyor. Kullanışlı arayüzü ve yoğun içeriğiyle de kullanıcıların en büyük tercihi olan platform, abonelerine bu kez de ücretli üyeliklerde ödeme kolaylığı sunmak için kolları sıvadı.

Yıllık Aboneliklerde son indirim günü 23 Ocak

YouTube, yeni Premium abonelik ücretlerini açıkladı. Platform, ilk kez yıllık abonelik ücretlendirme hizmetini sundu. Ayrıca belirli ülkelerde 23 Ocak’a kadar özel indirim bulunuyor. ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Rusya, Türkiye, Almanya, Tayland, Hindistan ve Japonya’da bu tarihe kadar ülkelere özel sunulan indirimli yıllık abonelikler geçerli olacak.

Özel yıllık abonelik teklifinden Türkiye de yararlanıyor. YouTube, 23 Ocak tarihine kadar yıllık abonelik ücretini 152,99 tl olarak belirledi. Platform, teklifleri hem yeni hem de mevcut kullanıcılar için geçerli kılıyor. Platformun aylık abonelik ücretlendirmesi ise 16,99 tl olarak sunuluyor. Bu abonelikte öncelikle ilk ay ücretsiz deneme süresi veriliyor.

YouTube Premiumda aile programı kullanmak isteyen kullanıcıların aylık olarak 25,99 tl ücret vermeleri gerekiyor. Bu üyelik kapsamında da ilk ay ücretsiz olup, 5 kişiye kadar kullanıcı sayısı kabul ediliyor. Son olarak öğrenci programı kapsamında uygun kullanıcılar yine ilk ay ücretsiz olarak 9,99 tl aylık ödeme ücreti ile platformun içeriklerinden faydalanabilirler.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası