SonTakip

Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu!

Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu!

Beta programını kullanıcılarına sunduktan sonra, büyük ilerleme kaydeden WhatsApp, kullanıcıları için yeni güncellemelerle geliyor. Bakalım yeni WhatsApp özellikleri bizlere neler sunacak? Yeniliklerin şu an için sadece Android beta programında denendiğinin altını çizelim.

WhatsApp için 3 yeni özellik!

WhatsApp grup açıklama özelliğini kullanıcılara sundu! Gelen bu özellikle birlikte WhatsApp grupları, daha kullanışlı hale gelecek.

Yeni WhatsApp özellikleri ve detayları

Dün Instagram için ortaya çıkan rahatsız etme özelliği, Facebook ve WhatsApp için de test edildiği söyleniyor. Söylentilere göre, özellik ile bildirimlerinizi belli saatleri arasında kapatabiliyorsunuz. Bunun dışında, ses ve titreşimleri de ekstradan ayarlayabileceksiniz. Bu özelliğin,  şu an dosyalarda gömülü olduğu söyleniyor. Bu sebeple, ilerleyen günlerde WhatsApp beta programına gelmesine ön görülüyor. Şu an için sessizliğini koruyan şirket, konuya ilişkin henüz bir açıklamada bulunmadı.

Ek olarak WhatsApp, emoji ve etiketler için arama bölümü getirecek. Arama bölümünün gelmesiyle birlikte, uygulamayı kullananlar, emoji ve etiketlere hızlıca erişebilecek.

Bir fotoğraf, video veya GIF düzenlemek istediğinizde, çıkartmaları arayarak seçebilirsiniz. Ayrıca arama yaparak emojilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Eğer aradığınız emojiye bulamadığınız taktirde, arama bölümüne aradığınız emojinin adını yazarak, kolayca ulaşabilirsiniz.

Arama kısmına ütopik şeyler yazmamanızı öneriyoruz. Arama yaptığınız halde, ilgili emojiyi bulamadığınızda yukarıdaki görseldeki gibi bir sayfa karşınıza çıkacak.

Son olarak, bu özelliğin ileride mağaza ile entegre olması büyük tahminler arasında yer alıyor. Android için test edilen güncelleme, ilerleyen zamanlarda iOS platformuna da gelecek gibi duruyor.

::WhatsApp güncellemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://shiftdelete.net/yeni-whatsapp-ozellikleri-belli-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası