SonTakip

Yeni Twitter trendi : ‘Bazı şeyleri kafada bitirmiş’

Sosyal medya platformlarında ortaya çıkan trendler hayatımıza renk katmaya devam ediyor. Eğlenceli ve bir o kadar yaratıcı paylaşımların ortaya …

Yeni Twitter trendi : ‘Bazı şeyleri kafada bitirmiş’

Sosyal medya platformlarında ortaya çıkan trendler hayatımıza renk katmaya devam ediyor. Eğlenceli ve bir o kadar yaratıcı paylaşımların ortaya çıkmasını sağlayan Twitter trendleri arasına her gün bir yenisi ekleniyor. Birkaç gündür Twitter’da paylaşılan, “bazı şeyleri kafada bitirmiş…kombini” şeklinde karşımıza çıkan Twitter trendi ile ilgili komik ve yaratıcı paylaşımları sizler için bir araya getirdik.

Bazı şeyleri kafada bitirmiş trendi ile yapılan komik paylaşımlar

Yaklaşık bir haftadır devam eden Twitter trendi için komik ve ilginç paylaşımlar yapıldı. Twitter kullanıcıları, bu trendle ile ilgili erkek ya da kadın kombini paylaşımları yapıyorlar. Trendle ilgili yapılan paylaşımlarda komik ve ilginç kombin seçimleri öne çıkıyor.

Beyaz Futbol programından yorumcu  Ahmet Çakar, eski siyasetçi Hasan Mezarcı, ve oyuncu Ali Atay’ın Leyla Mecnun dizisinde oynadığı Mecnun karakteri ön plana çıkan paylaşımlar arasında.

İşte Twitter’da çığ gibi büyüyen “bazı şeyleri kafada bitirmiş” trendi ile ilgili yapılan komik paylaşımlar:

Twitter için tehlike çanları çalıyor

Her ne kadar Twitter her hafta ortaya çıkan yeni trendlerle karşımıza çıksa da, Sosyal Medya devi Türkiye’de temsilci açmadığı için 19 Ocak tarihinden itibaren reklam yasağı cezasına çarptırıldı. Platform, Nisan ayında da temsilci atamazsa Nisan ayında bant genişliği yüde 50 oranında kısıtlanacak.

Bildiğiniz gibi bu yasa 1 Ekim tarihinde yürülüğe girdi. Yasanın yürürlüğe girmesinden sonra gönderilen ihtar sonrasında 11 Aralık tarihine kadar temsilci ataması yapmayan Facebook, Instagram, Twitter, Periscope, YouTube, TikTok, Pinterest ve LinkedIn 30 milyon TL para cezasına çarptırıldı.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası