SonTakip

Yeni Opel Corsa fiyat listesi

Yeni Opel Corsa modelinin 2022 yılı fiyat listesi resmi web sitesinde yayınlandı. 3 farklı donanım seçeneğiyle karşımıza çıkan araç, çeşitli …

Yeni Opel Corsa fiyat listesi

Yeni Opel Corsa modelinin 2022 yılı fiyat listesi resmi web sitesinde yayınlandı. 3 farklı donanım seçeneğiyle karşımıza çıkan araç, çeşitli özellikleri bünyesinde barındırıyor. Buna ek olarak farklı opsiyonları da kullanıcılara sunuyor. Biz de sizler için yeni Opel Corsa fiyat listesi hazırladık.

Yeni Opel Corsa bizlere neler sunuyor?

Yeni Opel Corsa model araç Alman tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Otomobil özel ön ve arka tamponlar, 17″ elmas kesim jantlar ve çift çıkışlı krom egzoz ile bir tercih sebebi oluşturuyor. Daha fazla bilgi vermek amacıyla araba geniş bir dijital gösterge paneliyle bizleri karşılıyor.

Opel Corsa, jantlar kısmında alıcısına seçenek sunuyor. Bu noktada isterseniz 16″ ya da 17″ alaşım jantlar arasında seçim yapabiliyorsunuz. Aracın siyah tavanına ek olarak bir de gece yıldızları seyretmeniz için panoramik cam tavan seçeneği yer alıyor.

Sınıfında ilk olan Intellilux LED Matrix ön farlar sayesinde, yol aydınlatmasını daha iyi sağlıyor. Geniş görüş kabiliyetiyle de daha güvenli bir sürüş vadediyor. Bünyesinde barındırdığı Şerit Takip Sistemi ile tehlikeli sürüşlerde aktif tepki göstererek sizi şeride geri döndürüyor. Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi ise aracınız şeritten çıktığında sizi uyararak kazaların önüne geçiyor.

Arabanın dikkat çeken özelliklerinden birisi 180 derece panoramik geri görüş kamerası oluyor. Bu da dar park alanlarında daha güvenli bir şekilde aracınızı park etmenize yarıyor. Son olarak Apple CarPlay ve Android Auto sistemlerini destekliyor.

Yeni Opel Corsa fiyat listesi

Versiyon Motor Fiyat
Elegance 1.2 75 HP Benzin MT5 358.900 TL
Edition 1.2 100 HP Benzin AT8 446.900 TL
Elegance 1.2 100 HP Benzin AT8 463.900 TL
Ultimate 1.2 130 HP Benzin AT8 494.900 TL

Yeni Opel Corsa opsiyon fiyat listesi

Opsiyonlar Donanım seviyesi Fiyat
Metalik Renk Tüm donanımlar 5.000 TL
Siyah tavan Edition & Elegance & Ultimate 4.000 TL
Panoramik Cam Tavan Elegance & Ultimate 10.000 TL
Teknoloji paketi Ultimate 15.000 TL

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası