Yeni Geralt ile The Witcher 4. sezon ilk fragmanı yayınlandı!

Netflix, Geralt aktörü Liam Hemsworth ile çekilen The Witcher 4. sezon fragman yayınladı. Gelin birlikte izleyelim!

Yeni Geralt ile The Witcher 4. sezon ilk fragmanı yayınlandı!

Netflix’in popüler dizisi The Witcher 4. sezon için yayımlanan ilk fragman, Henry Cavill’in yerini alan Liam Hemsworth’un Geralt rolünde nasıl göründüğünü gözler önüne seriyor. Gelin bakalım yeni Geralt nasıl duruyor?

Liam Hemsworth Geralt rolünde: Netflix yapımı The Witcher 4. sezonundan ilk fragman

Bir dakikalık fragman, sisli bir ormanda başlıyor ve Hemsworth’un canlandırdığı Geralt karakterine arkadan yaklaşıyor. Hemsworth, omzunun üzerinden geriye doğru bakıyor ve gerçekten söyleyebiliriz ki Hemsworth, Geralt rolünü taşıyabilmiş.

Görsel açıdan karakterin yeni aktöre uyum sağladığı görülüyor. Ancak fragman yalnızca bu görsel uyum üzerine odaklanmış ve karakterin diğer unsurları hakkında bilgi vermiyor. Hemsworth’un Geralt rolünde nasıl bir performans sergileyeceği ve sesinin karaktere nasıl uyacağı gibi önemli detaylar hala belirsizliğini koruyor.

Dördüncü sezonun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak dizinin üçüncü sezonunun sonunda Geralt’ın zor bir durumda bırakıldığı düşünüldüğünde, yaratıcı ekibin karakterin dönüşünü doğru bir şekilde yapabilmesi için zamana ihtiyaç duyduğu anlaşılıyor.

Netflix’in bu kısa ancak etkili fragmanı, The Witcher 4. sezon için beklentileri artırmış durumda. Liam Hemsworth’un Geralt olarak nasıl bir performans sergileyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Daha önceki Geralt aktörü olan Hollywood yıldızı Henry Cavill, yönetmenin ve yazarların istediği şeyleri tam olarak yapmak istemediği için anlaşmazlık yaşayıp diziden ayrılmıştı.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası