Xperia Z5 ve Z3+ için Güncelleme Yayınlandı

Sony; Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z3+ için yeni bir güncelleme yayınlandı. Android 6.0 sonrası yayınlanan ilk güncellemeye ilişkin detaylar haberimizde…

Xperia Z5 ve Z3+ için Güncelleme Yayınlandı

Mart ayının ilk haftasında Xperia Z5 serisi akıllı telefonlar için Android 6.0 güncellemesini dünya genelinde dağıtıma sunan Sony, çok geçmeden üst seviye telefonlar için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Öncelikle söz konusu güncellemenin 4K ekrana sahip Xperia Z5 Premium modelini kapsamadığını belirtelim.

Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z3+ için OTA (şebeke) üzerinden yayınlanan güncelleme 32.1.A.1.185 yapı numarasına sahip ve cihazların daha kararlı bir yazılımla tanışmasını sağlıyor.

Güncelleme sonrası arayüzde herhangi bir değişim gözlenmezken, yeni yazılımın Android 6.0 sonrası kullanıcılar tarafından rapor edilen bazı hataları giderdiği bildiriliyor.

Sony tarafından kademeli olarak dağıtımı sağlanan güncelleme size ulaştığı takdirde gözlemlediğiniz yenilik ya da değişimleri yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Xperia Z5 Premium ve Xperia Z4 Tablet için kararlılık güncellemesi önümüzdeki günlerde yayınlanacak. 

 

 

Kaynak: Xperia Z5 ve Z3+ için Güncelleme Yayınlandı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası