SonTakip

Xiaomi, yeni akıllı telefon serisi için tarih verdi!

Akıllı telefon sektörünün güçlü oyuncularından Xiaomi, yaptığı yeni hamlelerle kullanıcılara hitap etmeye devam ediyor. Özellikle Huawei’nin …

Xiaomi, yeni akıllı telefon serisi için tarih verdi!

Akıllı telefon sektörünün güçlü oyuncularından Xiaomi, yaptığı yeni hamlelerle kullanıcılara hitap etmeye devam ediyor. Özellikle Huawei’nin ABD yaptırımları nedeniyle kara listeye alındığı iki yıllık dönemi iyi değerlendirerek dünyanın en başarılı şirketlerinden biri haline gelen Xiaomi, yeni akıllı telefon serisi için tarih verdi.

Xiaomi Civi serisi 27 Eylül’de vitrine çıkacak

Bünyesinde barındırdığı akıllı telefon serileriyle sektörde üst sıralara oynayan Xiaomi, bunlara bir yenisini daha eklemek için geri sayıma başladı. Özellikle son günlerde ”Xiaomi Civi” adlı bir telefonun posterinin Mi Store’da ortaya çıkmasıyla gündemde olan şirket, gelen bilgilere göre 27 Eylül’de yeni bir akıllı telefon serisinin başlangıcını yapacak.

Weibo üzerinden paylaşılan tanıtım posterine göre Xiaomi, yeni Civi serisini 27 Eylül tarihinde TSİ ile 09:00‘da vitrine çıkarmaya hazırlanıyor. Bunun yanı sıra yeni serinin etkileyici tasarım ve fotoğraf yetenekleriyle geleceği iddia ediliyor.

Civi serisi hakkında elde ettiğimiz bilgiler lansmana beş gün kalmasına rağmen oldukça sınırlı. Bunun nedeni olarak da Xiaomi’nin bu süreci büyük gizlilikle yürüttüğünü gösterebiliriz. Ancak şimdiye kadar ortaya çıkan iddialar, Xiaomi’nin Civi serisini CC serisiyle değiştirdiği yönünde. Yani CC serisiyle çıkması beklenen telefonlar artık Civi markası altında kullanıcılarla buluşacak.

Yeni seriyle ilgili ülkemizdeki kullanıcıları üzecek bir başka iddia da küresel pazarlara gelmeme ihtimali. Özellikle Türkiye pazarında fazlasıyla aktif şekilde faaliyetlerini sürdüren Xiaomi, Civi serisini sadece Çin özelinde vitrine çıkarabilir.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası