SonTakip

Windows 10, WiFi bozuyor

Microsoft’un başarılı işletim sistemi Windows 10 için yayınlanan son güncellemenin WiFi adaptörlerini bozduğu ortaya çıktı! Sorunu düzeltmenin yolları ve güncelleme detayları haberimizde.

Windows 10, WiFi bozuyor

windows 10, Microsoft‘un en güncel işletim sistemi ve dünya çapında en çok kullanım oranına sahip olan işletim sistemlerinden birisi.

Sık sık güncellenen Windows 10, bu şekilde daha stabil ve güvenli bir hale geliyor. Fakat bu seferki güncelleme Windows‘un internetini kesti!

Windows 10 için yayınlanan KB3201845 kodlu güncellemeyi yüklememenizi öneriyoruz. Çünkü eğer yüklerseniz WiFi adaptörünüz Windows tarafından algılanmamaya başlayabilir.

Masaüstü bilgisayarlar için kritik bir önem arzetmiyor olsa da notebooklar için vazgeçilmez olan WiFi özelliğini bozan güncelleme ile ilgili Microsoft’tan da açıklama gecikmedi.

Resmi Microsoft Forumunda paylaşılan yazıya göre sorunun nedeni araştırılıyor ve kısa süre içerisinde düzeltilecek.

Fakat eğer sizin beklemeye niyetiniz yoksa güncelleştirmeyi kaldırabilirsiniz veya bilgisayarı kapat seçeneğine shift tuşu ile bilgisayar tamamen kapanana kadar bastıktan sonra yeniden başlatarak da geçici bir çözüm sağlayabilirsiniz.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/windows-10-wifi-bozuyor-77660

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası