WhatsApp yeni bir özellik daha getirdi!

Popüler uygulamalardan WhatsApp, bu sefer de yeni bir yazı düzenleme özelliği getirdi. İşte tüm detaylar…

WhatsApp yeni bir özellik daha getirdi!

Sevilen uygulama WhatsApp, yeni sunmaya başladığı yazı düzenleme özelliği ile gündeme geldi. Böylece eskiden oldukça kaotik görünen ardışık mesajlar, sabit bir düzen içine girerek çok daha anlaşılır olacak.

Ancak maddelendirme ve numaralandırma gibi yeni özellikleri aktif edebilmek için, belirli işaretler kullanmanız gerekiyor. Örneğin yeni bir madde eklemek için, önce – işaretine bastıktan sonra arada bir boşluk bırakmak zorundasınız. İşte tüm detaylar…

WhatsApp, yazı düzenleme özelliği sunuyor!

Kullanıcıların uyum sağlamasının zaman alacağı öngörülen bu yenilik, uygulamaya daha resmi bir hava katacak gibi görünüyor. Bir süredir kullanmakta olduğumuz kalın ve italik gibi çeşitli şekillerin yanına eklecek bu özelliklerle, kullanıcılar yazdıklarını kendilerine göre daha iyi özelleştirebilecek. Böylelikle herkesin kendine has bir yazma tarzının olacağı iddia ediliyor.


WhatsApp uygulaması yeni bir özellik daha getirdi!

Yazı düzenleme özelliğinin başta kurumsal ve eğitim amaçlı WhatsApp grupları için büyük fayda sağlaması bekleniyor. Çünkü genellikle onlarca üyeye sahip bu gruplarda, art arda yazılan yazılar birbirine girerek kafa karışıklığına sebep oluyordu.

Bu güncellemenin ayrıca uygulamadaki kanallar bölümü için de geleceği söyleniyor. Eğer bu gerçekleşirse, markalar tarafından yoğun olarak kullanılacağının kesin olduğunu söyleyebiliriz. Uzun yazıları okumayı oldukça kolay hale getirecek bu yeniliğin, milyonlarca kişi tarafından kullanılan uygulamadaki kullanıcı deneyimini gözle görülür oranda iyileştireceği tahmin ediliyor.

Android, iOS, Mac ve PC olmak üzere tüm platformlar için gelecek olan bu özelliklere şu an için erişemediğini söyleyen kullanıcıların ise, güncelleme oturana kadar beklemesi gerekiyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası