SonTakip

WhatsApp gruplar için kaos yaratacak bir özellik geliyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, grup yöneticileri için yeni bir özellik daha test etmeye başladı. WhatsApp gruplarındaki yöneticilerde …

WhatsApp gruplar için kaos yaratacak bir özellik geliyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, grup yöneticileri için yeni bir özellik daha test etmeye başladı. WhatsApp gruplarındaki yöneticilerde normal üyelerden farklı olarak kişileri ekleme, çıkarma ve yöneticiliği başka birine devretme özellikleri bulunuyor.

Yöneticilerin sahip olduğu özellikler, grupların düzenini sağlamaya yardımcı oluyor. Şirket, şimdi de grup yöneticilerine bir özellik daha vererek yanlış anlaşılmaların ve istenmeyen konuşmaların önüne geçecek. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

WhatsApp grup yöneticileri, diğer üyelerin mesajlarını herkes için silebilecek!

WABetaInfo’nun şu andaki sürümünde ortaya çıkan özellik, WhatsApp grup yöneticilerinin diğer üyelerin mesajları dahil olmak üzere herkes için mesaj silebilecek. Bu özelliğin gelmesiyle birlikte yöneticilerin grup içerisindeki düzeni ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmesi bekleniyor. Fakat test edilen fonksiyonun bu amaçla değil de keyfi olarak silinecek herhangi bir mesajın grup üyeleri arasında tartışmaya neden olacağı da tahmin ediliyor.

Anlık haberleşme uygulaması, yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek için bir mesajı iletme sayısını sınırlandırmıştı. WhatsApp grupları içinde yöneticiler tarafında silinen mesajların farklı bir şekilde belli olması bekleniyor. Şu anda test aşamasında olan fonksiyonun kararlı sürüme ne zaman geleceği işe şimdilik belirsiz durumda.

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, durumlara emojiyle hızlı tepki verme ve ek olarak mesaj listesinden kişilerin durumlarını izleme özelliklerini de test etmeye başlamıştı. Firma, kullanıcılarının en iyi deneyimi yaşaması ve rakipleriyle rekabet edebilmesi için sık sık kendini yeniliyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası