SonTakip

WhatsApp Android için gelecek yeni özellikler

WhasApp sürekli yeni eklenen özellikleriyle gündemdeki yerini koruyor. Yakın zaman önce Instagram tarafına gelen ”Alışveriş” özelliğinin artık …

WhatsApp Android için gelecek yeni özellikler

WhasApp sürekli yeni eklenen özellikleriyle gündemdeki yerini koruyor. Yakın zaman önce Instagram tarafına gelen ”Alışveriş” özelliğinin artık WhatsApp’a geleceğini öğrenmiştik. Bunun yanı sıra süreli mesajlar ve yeni depolama alanı kontrolü ile birlikte kullanıcılar yeni özelliklerden haberdar olmuştu. Şimdi ise WhatsApp Android için gelecek yeni özellikler ortaya çıktı.

WhatsApp Android için gelecek yeni özellikler gelecek

WABetaInfo, WhatsApp’ta kullanıcılara gelecek yeni özellikler ve araçlarla ilgili en son güncellemeleri ve haberleri bildirmeye devam ediyor. Yakın zaman önce iki yeni özellik hakkında bilgiler paylaşıldı. İlk özellik WhatsApp’ın Android beta sürümünde 2.20.206.11 numaralı güncellemesinde oldu. Yeni el emojileri ve cinsiyete dayalı yeni emojileri içeren bu paket, yeni ifadeleri kullanıcılara sunuyor.

Söz konusu beta sürümüne sahipseniz, bu yeni emojileri görüyor olacaksınız çünkü bu emojiler WhatsApp’ın bu en son Android beta sürümüyle varsayılan ayar olarak geliyor. Söz konusu emojilere ise iOS 14 güncellenmesini yükleyen kullanıcılar zaten sahip.

Bir diğer özellik ise Arşivlenmiş Sohbetler yerine ” Daha Sonra Oku” özelliği oluyor. Aslında burada ”güncellenmiş bir özellik” ismi ve bazı eklenen özellikler yer alacak. Biliyorsunuz, WhatsApp daha önce Tatil Modu özelliğini duyurmuştu. İşte bu Daha Sonra Oku özelliği Tatil Modu ile ilişkilendiriliyor ve onun uzantısı olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası