SonTakip

Microsoft Office, Android için beklenen özelliğe kavuştu!

Karanlık mod her geçen gün daha da trend hale gelmeye başladı. Son birkaç yılın belki de en iyi gelişmelerinden olan bu özellik, genel anlamda …

Microsoft Office, Android için beklenen özelliğe kavuştu!

Karanlık mod her geçen gün daha da trend hale gelmeye başladı. Son birkaç yılın belki de en iyi gelişmelerinden olan bu özellik, genel anlamda kullanıcının; telefon, tablet ya da bilgisayarla ilgilenirken göz sağlığını korumaya odaklanıyor. Uygulama geliştiricileri de sistem genelinde sunulan bu özelliğe ayak uydurmak için bazı güncellemeler yapıyorlar. İşte şimdi beklenen bu güncelleme Microsoft Office Android kullanıcıları içinde geldi.

Uzun süredir karanlık modun Microsoft Office için gelmesini talep eden kişiler, artık merakla beklenen bu özelliği kullanabilirler. Şirket, yeni güncellemesiyle birlikte Office uygulamasını nihayet beklenen özelliğe kavuşturdu.

Android için Microsoft Office karanlık mod çıktı

Micrososft Office’in Android için yeni sürümü; gri ve siyah kenarlıklarla çevrili hoş bir karanlık mod deneyimi sunuyor. Kullanıcıların bu modu etkinleştirmesi içinde önlerinde iki seçenek bulunuyor. İlki cihaz ayarları olan, yani sistemin moduna göre değişen tema. İkincisi ise uygulama ile gelen ve ihtiyaca göre açılıp kapatılabilen bir temadır.


Android sistemine sahip Office kullanıcıları, artık karanlık modu uygulama üzerinde deneyimleyebilir.

Microsoft’un Android sürümündeki Office uygulaması için sunulan karanlık mod özelliğini, Google Play Store üzerinden en son sürüme güncelleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Siyah rengi göze daha hoş gelen bir tonla geliştiren şirket, tasarım konusunda uygulama iyi bir deneyim kazandırdı. Aynı zamanda uygulama içerisindeki metinlerde de hiçbir karışıklık olmuyor. Yani belgeler ya da diğer metinleri beyaz bir renkte görürken, arka planda ise yeni karanlık modu deneyimleyebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası