SonTakip

Volkswagen’in teaser paylaşımı kafaları karıştırdı!

Volkswagen dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alıyor. Şirket, kullanıcılarına sunduğu teknolojiler ve otomobillerin sağlamlığı …

Volkswagen’in teaser paylaşımı kafaları karıştırdı!

Volkswagen dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alıyor. Şirket, kullanıcılarına sunduğu teknolojiler ve otomobillerin sağlamlığı nedeniyle çok seviliyor ve hem ülkemizde hem de dünyada iyi satış rakamlarına ulaşıyor.

Şirket, her geçen gün yeni otomobiller tanıtmaya devam ediyor. Şirketin sosyal medya hesapları üzerinden yapılan yeni bir paylaşım herkesi meraklandırdı. Paylaşımda bulunan görsel ve açıklama kafaları biraz karıştırdı.

Volkwagen, Golf’ün teaser görselini yayınladı!

Volkswagen’in sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda yeni bir teaser görseli yayınlandı. Görselde hali hazırda piyasada olan Golf’ün sportif bir versiyonu yer alıyor. Yapılan paylaşımda şu sözlere yer verildi: “Yeni bir NFT(Notably Fast Transporter – Oldukça Hızlı Otomobil) piyasaya sürüyoruz. Şubat 2022’de geliyor”. 

Paylaşımdan sonra birçok kişinin kafası karıştı. Şirketin bu açıklamada NFT kelimesini ne anlamda kullandığı anlaşılamadı. Bu açıklamanın ardından bir kesim şirketin gelecek Şubat ayında yeni bir araç tanıtacağına inanırken bir kısım NFT kelimesinin paylaşımı daha ilgi çekici ve popüler yapması için kullanıldığını düşünüyor.

Genel olarak otomobil sektörüne baktığımızda şirketlerin NFT üzerinde çalışmalarda bulunduğunu görebiliyoruz.  Geçtiğimiz günlerde Volkswagen Malezya, şirketin sevilen modellerinden Arteon’un NFT koleksiyonunu piyasaya sürmüştü. Ayrıca Lamborghini de geçtiğimiz Kasım ayında yeni bir NFT koleksiyonu piyasaya süreceklerini açıklamıştı.

Eğer NFT kelimesi gerçek anlamda kullanıldıysa büyük ihtimalle bizleri Volkswagen Golf’ün sportif versiyonuna dair bir koleksiyon karşılayacak. Eğer şirket yeni bir model tanıtacaksa büyük ihtimalle bu model Golf GTI TCR olacak. Bu model, Volkswagen Golf’ün en performanslı modelleri arasında yerini alacak ve kullanıcıların hız isteklerini karşılayacak.

Bu belirsizliğin şirket tarafından paylaşılacak yeni görsellerle birlikte yok olacağı düşünülüyor. .

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası