Ücretsiz televizyon fırsatı yakında: 2023’te geliyor!

Bir startup şirketi, 2023 yılı içerisinde piyasaya süreceği ücretsiz televizyon modeli için hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Ücretsiz televizyon fırsatı yakında: 2023’te geliyor!

Teevee Corporation adlı bir startup şirketi, insanların mağazaya gidip ücretsiz bir şekilde temin edebilecekleri televizyonları piyasaya sürmek istediklerini açıkladı. “Televizyonlar için renkli ekrandan sonraki en büyük yenilik” mottosuyla çalışan şirket, ürün maliyetlerini reklamlar aracılığıyla çıkararak ücretsiz televizyon projesiyle müşterilerden hiçbir ücret talep etmeyecek. İşte detaylar

Ücretsiz televizyon da neyin nesi?

Teevee Corporation’un yayımladığı rapora göre bu projeyle beraber kullanıcıları cihaz maliyetlerinden kurtarıp sürekli ve akılcıl bir gelir planı sağlamak amaçlanmış. Cihaz üzerinde yer alan ikinci bir ekran, tamamen reklamlar için ayrılarak kesintisiz olarak reklam gösterilmesi sağlanacak. Böylece, televizyon maliyeti ve şirketin geleceği için gereken finansal değerler kullanıcılar yerine reklamverenlerden sağlanacak.

Televizyonlarımızda sürekli reklam gösterimi yapan ikinci bir ekranın olması, pek de alışık olduğumuz bir durum değil. Gazeteci Janko Roettgers’e göre söz konusu ekran ortalama bir akıllı telefon boyutlarında olacağından çok da rahatsız edici olmayacak.

Ücretsiz televizyon projesinin ilk ürünlerinin yılın ilerleyen zamanlarında mağazalarda yerini alması bekleniyor. Televizyonlar piyasaya sürüldüğünde temin etmek için tek yapmanız gereken anlaşmalı bir noktaya giderek hiçbir ücret ödemeden teslim almak olacaktır.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası