SonTakip

Tweetstorm ile karakter sınırı kalmayacak!

Twitter’ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeniliklerden biri olan Tweetstorm hakkında ilk detaylar ortaya çıktı! Bu özellik Twitter’ı yoğun kullananların ilgisini çekecek!

Tweetstorm ile karakter sınırı kalmayacak!

Twitter’ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni özelliği Tweetstorm hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. 140 karakter limiti ile kimi zaman eleştirilen ve arka arkaya tweet atma konusunda pratik olmayan sistem, bu özellik ile daha efektif olacak.

Tweetstorm nedir?

Twitter’ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü Tweetstorm, özellikle yoğun paylaşım yapanlar ve aforizma yazanların bir hayli işine yarayacaktır. Tweetstorm özelliği ise tek seferde arka arkaya tweet atabilmenizi sağlayacak. Bu şekilde de 140 karakter limitine takılmadan uzun ve arka arkaya paylaşımlar yapılabilecek.

Twitter’ın bu özelliği henüz test aşamasında ancak ortaya çıkan ilk ekran görüntüleri ile uygulamanın bu özelliği nasıl kullanacağı da büyük oranda netleşmiş oldu. Tweetstorm özelliğinin ilk olarak kısıtlı bölgelere verileceği ve sonrasında ise genel kullanıma sunulacağı belirtilmekte. 

:: Twitter’ı ne sıklıkla kullanıyorsunuz?

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/tweetstorm-ile-karakter-siniri-kalmayacak-84995

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası