Tinder, uygulama içi satın alma dönemine geçiyor

Dünya çapında 60 milyondan fazla aktif kullancıya sahip olan ve 2020 yılında tam 55 milyar eşleşmeye ev sahipliği yapan Tinder, yeni dönemde …

Tinder, uygulama içi satın alma dönemine geçiyor

Dünya çapında 60 milyondan fazla aktif kullancıya sahip olan ve 2020 yılında tam 55 milyar eşleşmeye ev sahipliği yapan Tinder, yeni dönemde uygulama içi satın alımlara ağırlık verecek.

Mevcut kullanıcıları için Tinder Plus, Tinder Gold ve Tinder Platinum gibi abonelik kategorileri sunan uygulama, yeni dönemde coin sistemini de kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Tinder, yeni dönemde uygulama içi para satacak

Popüler tanışma uygulaması Tinder, son bir yılda birçok yenilikle kullanıcıların karşısına çıktı. Kullanıcıların güvenliğinin sağlanması için gönüllü kimlik doğrulama özelliği getiren Tinder, daha sonrasında ise belli başlı ülkelerde panik butonu özelliğini devreye sokmuştu. Bu özellikle, kullanıcılar şüpheli bir durum gördüklerinde tek bir tuşla ilgili ülkenin güvenlik birimlerini haberdar edebiliyorlardı.

Tinder, ilk olarak Avustralya’da deneme sürecine aldığı yeni özelliğiyle uygulama içi para özelliğine geçiyor. Buna göre, Tinder içerisinde geçirdiğiniz zamana, yaptığınız kaydırmaya, profilinizde gerçekleştirdiğiniz değişiklikler ve aldığınız eşleşmelere göre uygulama içi para kazanabileceksiniz.

Kazandığınız bu paralar ile Super Like, Boost ve günlük sınırsız kaydırma gibi farklı özellikler de satın alınabilecek. Uygulama içi paralar Tinder’da zaman geçirilerek kazanılabileceği gibi gerçek para ödenerek de alınabilecek. Böylece Tinder; Gold, Platinum ve Plus gibi paralı aboneliklerin yanında uygulama içi satın alımlarla da ekstra gelir elde etmiş olacak.

Uygulama içi satın alımların yakın zamanda diğer ülkeler için de aktif hale gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası