SonTakip

Tasarımıyla dikkat çeken 2021 Honda Civic tanıtıldı

Ülkemizde de birçok kişi tarafından tercih edilen model, yeni tasarım anlayışı ile karşımıza çıkıyor. 2021 Honda Civic, üst segment modelleri …

Tasarımıyla dikkat çeken 2021 Honda Civic tanıtıldı

Ülkemizde de birçok kişi tarafından tercih edilen model, yeni tasarım anlayışı ile karşımıza çıkıyor. 2021 Honda Civic, üst segment modelleri aratmayacak özellikleri ve görünümü ile dikkat çekiyor.

2021 Honda Civic tanıtıldı

2015 yılında tasarlanmaya başlayan ve kullanıcılar tarafından beğenilen 10. nesil Honda Civic, artık yerini 11. nesile bıraktı. Her ne kadar tasarım konusunda beğenilse de bazı üretim problemleri nedeniyle ülkemizde eleştiriye maruz kalmıştı.

Yeni tasarım dili ile karşımıza çıkan Honda Civic, Twitch üzerinden yapılan lansman ile sürücülerin beğenisine sunuldu. Yeniden tasarlanmış dijital panel ile karşımıza çıkan modelin dış tasarımı premium hissettiriyor.

Ön – arka far, ön – arka tampon ve iç tasarım dahil olmak üzere birçok değişikliğe sahip olan model ne yazık ki ülkemizde üretilmeyecek. Far ve tampon tasarımlarında yapılan değişiklikler aracın daha sportif görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Honda Sensing sisteminin de yer aldığı modelde Adaptive Cruise Control (ACC) ve Şerit Koruma Destek Sistemi (LCAS) özellikleri uyum içinde çalışıyor. Yeni sürüş asistanı sayesinde daha güvenli hale gelen Honda Civic, günümüz standartlarını karşılıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası