Star Wars hayranları müjde! Yeni oyun ortaya çıktı

Respawn Entertainment’ın Star Wars evreninde geçecek Mandalorian oyunu geliştirdiği iddia edildi. İşte yeni yapımla ilgili bilinenler…

Star Wars hayranları müjde! Yeni oyun ortaya çıktı

Star Wars veya Türkçe adıyla Yıldız Savaşları, George Lucas yaratılan büyük bir evren. İlk olarak filmleriyle tanınan bu evren, daha sonrasında çizgi roman ve video oyunlarıyla daha da ün kazanarak popülaritesini artırdı.

Star Wars evreni son yıllarda bir hayli büyüdü. Son bilgilere göre bu büyüme devam edecek. Öyle ki bu evrende geçecek bir Mandalorian oyunu geliştirildiğine dair bir iddia ortaya atıldı. Peki bu yapım oyunculara neler sunacak? İşte tüm bilinenler…

Star Wars Mandalorian oyunu yolda!

Insider Gaming tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre Star Wars Jedi serisi ve Apex Legends‘in geliştiricisi Respawn Entertainment, birinci şahıs Mandalorian oyunu üzerinde çalışıyor. Şu anda geliştirilme aşamasında olduğu söylenen oyun, imparatorluğun galaksiye hakim olduğu bir dönemde geçecek.

Kaynağa göre Mandalorian oyununda oyuncular, bir ödül avcısını kontrol edecek. Oyuncunun para ödüllü görevler alabileceği söyleniyorken, tıpkı dizide olduğu gibi bir hikayenin işleneceği de belirtiliyor.

Respawn Entertainment‘ın battle royale (hayatta kalma) türündeki oyunu Apex Legends gibi hızlı tempolu bir oynanışa sahip olacak Mandalorian oyununda karakterin ayaklarında uçuş ve üst düzey manevra yetenekleri için roket yer alacak. Bununla beraber karakter, yakalama kancasına da sahip olacak.

Açık dünya olmayacak

Aktarılan bilgilere göre Star Wars evreninde geçecek yeni oyun, açık dünyaya sahip olmayacak. Oyuncular, birden fazla gezegende geçecek bir hikayeyi takip edecek. Yapımda çoklu oyuncu modu olup olmayacağı ise bilinmiyor. Bu noktada beklentiler yüksek.

Kaynağa göre Mandalorian oyunu, birkaç sene sonra piyasaya sürülecek. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası