Sony, VR destekli Driveclub’ı Duyurdu!

PS4’ün sevilen yarış oyunu Driveclub’ın VR sürümü tanıtıldı. Özel 3D sesin de yer aldığı sürümde hayranları tarafından büyük merak ile bekleniyor. Detaylar haberimizde!

Sony, VR destekli Driveclub’ı Duyurdu!

Ekim ayında çıkacak olan PlayStation VR ile beraber oyunlarında özel modları hazırlanıyor. Özellikle korku temalı, yarış temalı ve simülasyon temalı oyunlar VR ile çok uyumlu halde oldukları için yapımcı şirketlerde direk bu tür oyunlara yatırım yapıyor ve geliştiriyor.

Evolation Studios tarafından geliştirilen ve PS4 platformuna özel olarak çıkış yapan Driveclub‘ın yeni bir duyurusu yapıldı. Sony bu kez sevilen yarış oyunu Driveclub‘ın VR modunu tanıttı. Bu yeni çıkacak sürümde 3D ses ve farklı görüş açıları sağlayan VR desteği olacak.

Özellikle kokpitten bakış açısı çok daha gerçekçi hale gelen oyunda, kulaklık takılarak dinlenecek 3D ses ile beraber oyuncular tamamı ile oyun içerisinde gibi olacak ve bu deneyimi çok farklı şekilde yaşama şansı yakalayacak.

Driveclub‘ın VR özel sürümü 13 Ekim‘de PlayStation VR ile beraber çıkacak ve yaklaşık 50 dolarlık bir fiyattan satılacak.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/sony-vr-destekli-driveclub-duyurdu-73868

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası