Sony MDR-1000X inceleme

Bu videomuzda şık tasarımı ve üst düzey kullanıcı deneyimi ile dikkat çeken Sony MDR-1000X modeli isimli bluetooth kulaklığı inceliyoruz!

Sony MDR-1000X inceleme

Sony MDR-1000X bluetooth kulaklık incelemesi ile karşınızdayız. Şık tasarımı ve sunduğu yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi ile dikkat çeken kulaklığın detayları videomuzda!

Sony MDR-1000X özellikleri

Sony MDR-1000X kablosuz kulaklık modeliden 1.57 inç (40 mm) dome tipi sürücü kullanılıyor. 4 Hz-40,000 Hz frekans aralığına sahip olan kulaklık, güç aktif ve kablolu modda 103 dB/mW ses şiddetine ve gücün aktif olmadığı durumda 98 dB/mW ses şiddetine sahip. 

MDR-1000X modelinin sunduğu empedans değeri ise güç aktif modda 46 ohm, güç kapalı modda ise 16 ohm seviyesinde yer alıyor. Yaklaşık 4 saat tam şarj olan kulaklık, Noise Cancelling modu açıkken 20 saat, Noise Cancelling kapalı modda ise 22 saate varan pil ömrü sunuyor.

Hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilen kulaklığın üzerinde yer alan dokunmatik alan ise ses ve müzik yönetimi yapmayı sağlıyor.

Sony MDR-1000X inceleme

Sizleri Sony MDR-1000X kablosuz kulaklık incelemesi ile baş başa bırakıyoruz! İyi seyirler!

Sony MDR-1000X tasarımı

Siyah renkli son derede şık ve bir o kadar tasarıma sahip olan Sony MDR-1000X modeli, metal malzemenin ağırlıklı kullanıldığı bir tasarım sunuyor. Kulaklık bölgesinde kullanılan suni deri ve kulaklık pedi ise görünümü güçlendiren detaylar arasında yer alıyor. 

Kulaklığın sol kısmındaki butonlar ile güç, noise cancelling ve ambiyans kontrolü gibi özellikler yönetilebiliyor. Sağ kulaklık ise dokunmatik yüzeyi ile ses ve müzik kontrolü sağlıyor. Buna ek olarak elinizi sağ kulaklığın üstüne tamamen koyduğunuzda dış sesleri duyabilirsiniz.

Tasarım noktasındaki bir diğer detay ise her iki kulaklıkta yer alan mikrofonlarla gürültü engelleme sistemi çalışıyor.

Sony MDR-1000X artı ve eksileri

+ Şık tasarım

+ Yüksek ses deneyimi

+ Son derece başarılı Noise Cancelling (Gürültü engelleyici)

+ Uzun pil ömrü

+ Dışardan içeriye ve içerden dışarı yüksek izolasyon başarısı

– Taç kısmı ve kulaklık pedleri aşırı terletiyor

– Dokunmatik kontrol sistemi zorlayıcı olabiliyor

– Fiyat biraz yüksek

 

 

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/sony-mdr-1000x-inceleme-82952

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası