PUBG War Mode yeniden aktif oldu! Nasıl oynanır?

PUBG War Mode yeniden aktif oldu! Nasıl oynanır?

PUBG ve Fortnite arasındaki müthiş çekişme tüm hızıyla devam ederken, iki oyun da yaptıkları değişiklik ve yeniliklerle oyuncuların gönlünü kazanmaya devam ediyorlar. PUBG War Mode birkaç yeni özellik ve değişiklikle sonunda geri dönüyor.

PUBG oynayıp 5000 TL kazandılar!

Dev PUBG Turnuvası Türk oyuncuların büyük ilgisiyle takip edilmişti. 200 takımla başlayan bu büyük macera, bu kez ShiftDelete.Net’in kameralarından sizlerle. İşte turnuvanın en güzel anları!

PUBG Savaş Modu olarak da bilinen bu oyun modu Pazar gününe kadar aktif olacak. Bir önceki War Mode hatırlarsanız ikonik PUBG haritası Erangel‘de yapılmıştı. Bu kez oyun modu yeni harita Sanhok‘a çekilmiş durumda.

PUBG War Mode hangi değişikliklerle geldi?

Yine önceki etkinlikten farklı olarak, takımlardaki oyuncu sayıları da değiştirildi. Artık 3 kişilik 10 farklı takım yerine, 5 kişilik 10 farklı takım olarak haritaya giriş yapıyorsunuz. Etkinliğin ana amacı olan “güvenli bölgeye ulaş” ve “200 puan topla” özelliklerinde ise bir değişim yapılmadı.

Team Deathmatch (Takım Ölüm Maçı) baz alınarak hazırlanan bu oyun modu, “Hunstmen and Marksmen” kuralı yüzünden bu kez biraz çeşitlilikten uzak geçiyor diyebiliriz. Oyuncular maça pompalı tüfek, tabanca, el bombası ve sargı bandajlarıyla başlıyorlar. Ayrıca her 10 dakikada bir güçlü silahlar maç alanına düşüyor. Eh, eşyaları ele geçirmek oyun modundaki en kilit noktayı oluşturuyor.

https://shiftdelete.net/pubg-war-mode-yeniden-aktif-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası