PlayStation Plus, bu ay 1470 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor!

Sony’nin abonelik bazlı oyun servisi PlayStation Plus, haziran ayında 1470 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor. İşte o oyunlar…

PlayStation Plus, bu ay 1470 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor!

Sony’nin abonelik bazlı oyun sistemi PlayStation Plus, her ay kütüphanesine yeni oyunlar eklerken ayrıca oyuncuların çok oyunculu oyunlara erişimini sağlıyor. PlayStation Plus haziran ayında da toplam 1470 TL değerinde olan yapımları ücretsiz verecek. Bu ayın oyunlarında birçok insanın merakla beklediği NBA 2K 23 de bulunuyor. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

PlayStation Plus haziran ayında üç yeni oyun verecek!

PlayStation Plus, haziran ayında pek çok oyuncu tarafından beklenen NBA 2K23’ün de bulunduğu üç yeni oyun verecek. Bunlardan en çok dikkat çekeni olan yapım, Visual Concepts tarafından geliştirildi ve 2K yayınladı. Çok oyunculu modlarıyla sükse yapan oyun, listedeki diğer oyunlar gibi 6 Haziran’da PlayStation Plus sahipleri için oynanabilir olacak.

Uzun süredir pek çok oyuncu Sony’nin özel yapımlarını da bu listede görmek istese de şirket üçüncü parti oyunları eklemeye devam ediyor. Bir diğer ücretsiz oyun olan Jurassic World Evolution 2, Frontier Studios tarafından geliştirilen bir simülasyon-strateji oyunudur. 9 Kasım 2021’de çıkış yapan oyun, strateji severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir deneyimi vadediyor.

Bir diğer yapım olan Trek to Yomi, Flying Wild Hog tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan bir aksiyon oyunu. Grafik tarzıyla dikkat çeken yapım, 5 Mayıs tarihinde piyasaya sürüldü.

Liste halinde tüm oyunlar şu şekilde:

  • NBA 2K23 – PS4/PS5
  • Jurassic World Evolution 2 – PS4/PS5
  • Trek to Yomi – PS4/PS5
Premium Extra Essential
1 aylık abonelik 70.00 TL 60.00 TL 40.00 TL
3 aylık abonelik 190.00 TL 165.00 TL 100.00 TL
12 aylık abonelik 460.00 TL 400.00 TL 240.00 TL
Öne çıkan ayrıcalıkları Klasikler kataloğu,
oyun deneme sürümleri
Oyun kataloğu,
Ubisoft+ klasikleri
Aylık oyunlar,
çevrimiçi çok oyunculu,
özel indirimler

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası