PlayStation 5 simülatörü geliştirildi: PS 5 evinizde!

Ücretsiz PlayStation 5 simülatörü yayımlandı. Bir oyun geliştiricisi olan Alex Grade, herhangi bir sebepten ötürü PlayStation 5 ile …

PlayStation 5 simülatörü geliştirildi: PS 5 evinizde!

Ücretsiz PlayStation 5 simülatörü yayımlandı. Bir oyun geliştiricisi olan Alex Grade, herhangi bir sebepten ötürü PlayStation 5 ile tanışamayanların imdadına koştu. Sony’nin yeni konsolu 19 Kasım 2020 tarihinde ülkemizde satışa sunulacak.

Elektronik eşyaların kutuları hakkında çekilen videolar oldukça rağbet görüyor. Grade, bu anı herkesin sanal bir dünya aracılığı ile de olsa yaşamasını istedi ve böyle bir simülatör geliştirerek dikkatleri üzerine çekti. Artık siz de PlayStation 5’in kutusunu açabilecek ve onu inceleyebileceksiniz.

Ücretsiz PlayStation 5 simülatörü neler sunuyor?

Grade, Polygon isimli bir haber platformuna gönderdiği e-postada PlayStation 5’i yakın bir zaman içerisinde satın alamayacağını, gerçekten bir PlayStation 5 sahibi olmak istediğini ve bu oyunu hazırladığını belirtti. Bu projeyi bir haftada tamamlayan Grade’in hayatından esintilere de yer verildi.

Teslimattan kuruluma kadar son derece gerçekçi olan bir hikâye örgüsünün yer aldığı bu yapımda PlayStation 5 simülatörünü geliştiren bu kişinin kablo yönetimi konusundaki beceriksizliği dahi oyundaki yerini aldı. Dosya boyutu 947 MB olan ücretsiz PlayStation 5 simülatörü ile neler yapabilirsiniz?

Gerçek hayatta olduğu gibi burada da kapınıza bir teslimat gelecek ve siz de bu teslimatı alacaksınız. Daha sonra ise konsolunuzun kutusunu açacaksınız ve oldukça berbat bir şekilde hazırlanmış olan kablo düzenini yöneterek cihazınızı kuracaksınız.

Eğer PlayStation 5 almak için bir anda 8.299 TL harcamak istemiyorsanız bu simülatörü deneyebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası