SonTakip

OPPO Enco X2 TWS kulaklık inceleme!

Çinli teknoloji şirketi OPPO, kablosuz kulaklık ürün gamına bir yeni modeli daha ekledi. Şubat ayında tanıtılan OPPO Enco X2 TWS kulaklık …

OPPO Enco X2 TWS kulaklık inceleme!

Çinli teknoloji şirketi OPPO, kablosuz kulaklık ürün gamına bir yeni modeli daha ekledi. Şubat ayında tanıtılan OPPO Enco X2 TWS kulaklık inceleme videosu ile karşınızdayız.

OPPO Enco X2 TWS kulaklık inceleme!

Şirkete göre bugüne kadar ürettikleri en iyi kulaklık olan OPPO Enco X2, Apple’ın AirPod’larına güçlü bir rakip olarak geldi. Bunun nedeni ise OPPO‘nun ses dünyasında uzun kariyere sahip bir İskandinav devi olan Dynaudio ile birlikte geliştirdiği yeni akustik sistem.

Enco X2, 900 kbps’ye kadar bir kod hızını desteklemesini sağlayan LHDC 4.0 iletim protokolüne sahip Bluetooth 5.2 bağlantısı ile gelmekte. Ayrıca Akıllı Gürültü Önleme, Maksimum Gürültü Önleme, Orta Düzeyde Gürültü Önleme, Hafif Gürültü Önleme, Şeffaflık Modu ve Vokal İyileştirme dahil olmak üzere birden fazla düzeyde özellikleri barındırmaktadır.

Cihaz gürültü engelleme kapalıyken tek bir şarjla 9,5 saate kadar müzik çalma sunabilir. Bu süre, şarj kutusuyla 40 saate kadar uzatılabilir. Maksimum gürültü engelleme ve %50 ses seviyesi ile Enco X2, tek şarjla 5,5 saate kadar; şarj kutusuyla 22 saate kadar oynatma sağlayabilir.

Qi kablosuz şarjı desteklediği için USB Type-C bağlantı noktası üzerinden veya kablosuz olarak şarj edilebilir. Kulakiçi kulaklıklar, bir akıllı telefonla ters şarjı destekleyen birinin arkasına yerleştirerek de ters şarj edilebilir. Şirket siyah ve beyaz renk çeşitleriyle piyasaya sürülen olan Enco X2, Türkiye pazarında 2.850 TL fiyatla satışta bulunuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası