SonTakip

Huawei Freebuds Pro inceleme

Huawei Freebuds Pro inceleme videomuz ile karşınızdayız. Bu videomuzda, Android telefon kullanıcılar için en iyi tam kablosuz kulak içi …

Huawei Freebuds Pro inceleme

Huawei Freebuds Pro inceleme videomuz ile karşınızdayız. Bu videomuzda, Android telefon kullanıcılar için en iyi tam kablosuz kulak içi kulaklıklar arasında yer alan Huawei Freebuds Pro özellikleri bizlere neler sunuyor yakından bakarken sizlere elde etmiş olduğumuz tüm deneyimleri anlatıyoruz.

Huawei Freebuds Pro inceleme: Biz sevdik!

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, Huawei’in yeni tam kablosuz kulak içi kulaklığı Huawei Freebuds Pro özellikleri bizlere neler sunuyor bakıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Huawei Freebuds Pro özellikleri bizlere neler sunuyor?

Huawei Freebuds Pro, tam kablosuz kulak içi kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Bu kulaklıklar, pasif olarak gürültüyü engelleyebilmenin yanısıra aktif olarak da gürültüyü engelleyebiliyor. iPhone ve Android telefonlarda çalışabilen kulaklık, Android telefonlara özel bir uygulama ile özelleştirilebiliyor. Bu uygulamanın içerisinden, aktif gürültü modunu farklı seviyelerde çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulama, kulaklığın diğer özelliklerini aktif etme ve kulaklığın yazılımını da güncellemek için kullanılıyor.

Kulaklık, üzerinde 3 farklı mikrofon ve kemik sensörüne sahip. Bu mikrofon ve sensörler, dışarıdan gelen sesi en iyi şekilde ayırt ediyor. Bu ayırt etme, hem aktif gürültü engelleme de hem de kulaklık ile telefon görüşmelerini en iyi hale getiriyor. Kulaklık Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanıyor ve 2 farklı antene sahip. Bu antenler ve kulaklığın içerisinde bulunan Kirin A1 işlemcisi, müzik dinleme deneyimini iyi bir hale getirirken gecikmeleri en aza indiriyor.

Kulaklık hakkında tüm fikirlerimizi detaylı bir video ile sizlere anlattık. 

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası