MSI Optix MAG322CQR oyuncu monitörünü inceledik!

Oyuncuların beklentilerini karşılayacak MSI Optix MAG322CQR oyuncu monitörü incelemesi ile karşınızdayız. MSI Optix MAG322CQR, özellikleri ile …

MSI Optix MAG322CQR oyuncu monitörünü inceledik!

Oyuncuların beklentilerini karşılayacak MSI Optix MAG322CQR oyuncu monitörü incelemesi ile karşınızdayız. MSI Optix MAG322CQR, özellikleri ile günümüz ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayan bir model.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, monitör pazarındaki rekabet artmış durumda. Özellikle bilgisayar oyunlarına olan ilginin artması, ayrı bir oyuncu monitörü pazarının oluşmasına neden oldu. Birçok üretici de oyuncular için özel olarak monitör üretmeye başladı. Bir oyuncu için tepkime süresi ne kadar önemli olsa da panelin renk doygunluğu da önem taşıyor. Bu noktada beklentileri oldukça iyi karşılayan, destansı oyun deneyimi ile MSI Optix MAG322CQR kavisli oyuncu monitörünü inceledik!

 Apple bilgisayarların geleceği!

MSI Optix MAG322CQR oyuncu monitörünü inceledik!

Ne kadar iyi bir bilgisayara sahip olursanız olun, o gücü tam anlamıyla yansıtamayacak bir monitöre sahip olmak sizi kısıtlayacaktır. NVIDIA’nın ve AMD’nin son tanıttığı kartlara da bakarsak, oyuncular için standart çözünürlük yavaş yavaş FHD’den 2K’ya hatta 4K’ya kaymaya başlamış durumda. Bunlara ek olarak, oyuncular için monitörün tepkime hızı önemli olsa da renk doygunluğu da bir o kadar önem taşıyor. Çünkü birçok insan, bir monitörü farklı işlerde kullanıyor.

MSI Monitörü satın almak isterseniz

Monitörü uygun fiyat ve güvenle satın almak isterseniz buraya tıklamanız yeterli

165 Hz yenileme hızı, 1 ms gecikme süresi, RGB aydınlatması ve 2560 x 1440 WQHD çözünürlüğe sahip 31.5 inç kavisli monitör, AMD’nin FreeSync teknolojisini destekliyor. 178 derece geniş görüş açısı sunan ekranda, HDR Ready özelliği ve Gece Görüş Modu’da yer alıyor. Monitörde HDMI, Display Port ve Type-C bağlantı noktaları bulunuyor. YouTube kanalımızdaki videoya bakarak, birçok kişi tarafından beğenilen monitör hakkında fikirlerimizi görebilirsiniz.

MSI Optix MAG322CQR tüm teknik özellikleri neler?

– 31.5 inç, 2560 x 1440 WQHD çözünürlüklü kavisli ekran

– 165 Hz yenileme hızı, 1 ms gecikme süresi

– 178 derece geniş görüş açısı

– 300 nit parlaklık, 3000:1 kontrast

– AMD FreeSync teknolojisi

– HDR Ready

– RGB aydınlatma

– 2 x HDMI 2.0 (144 Hz’e kadar), 1 x Display Port 1.2 (165 Hz), 1 x Type-C (165 Hz), 2 x USB-A 2.0, 1 x USB-B

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası