Mate 20 Pro yüz tanıma özelliği ne kadar güvenli?

Mate 20 Pro yüz tanıma özelliği ne kadar güvenli?

Huawei Mate 20 Pro geçtiğimiz günlerde tanıtılmış ve sunduğu özelliklerle tüm gözleri üzerine toplamıştı. Peki Mate 20 Pro yüz tanıma özelliği ne kadar güvenli? İşte cevabı…

Didem Soydan ile Huawei Mate 20 Pro kutusunu açtık!

Londra’da lanse edilen Mate 20 serisinin üyelerinden biri olan Huawei Mate 20 Pro’yu kutusundan çıkartıyoruz. Didem Soydan ile Huawei Mate 20 Pro kutu açılışı yaptık! Bu keyifli video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.Didem Soydan ile Huawei Mate 20 Pro kutu açılışıShiftDelete.Net olarak Londra’da katıldığımız Huawei Mate 20 serisinin lansmanının sonrasında, Huawei Türkiye ekibi ile birlikte lansmana gelen Didem Soydan ile …

Mate 20 Pro yüz tanıma özelliği kolayca kandırılabiliyor!

Huawei’nin geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği Mate 20 ailesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerine ek olarak Mate 20 X ve Mate 20 RS modellerini de tanıtarak büyük bir sürpriz yapmıştı.

Lansmanda hiç şüphesiz en çok dikkat çeken model Mate 20 Pro olmuştu. Mate 20 RS ise fiyatı nedeniyle biraz daha geri planda kaldı. Üçlü kamera, ters kablosuz şarj, ekrandan parmak izi okuma ve üç boyutlu yüz tanıma özellikleriyle dikkat çeken Mate 20 Pro peki ne kadar başarılı?

Bu özelliklerden yüz tanıma özelliğini test eden Android Pit ekibi ilginç bir sonuçla karşı karşıya kalmışlar. Yüzünüzün üç boyutlu haritasını çıkarak fotoğraf vb. yöntemlerle başkalarının kilidinizi açmasını önleyen sistem, maalesef bu defa pek başarılı olamadı.

Sözü fazla uzatmadan birbirine sadece saç ve sakal şekilleri benzeyen iki kişiyi ayırt edemeyen Mate 20 Pro‘nun söz konusu videosu ile başbaşa bırakıyoruz.

https://shiftdelete.net/mate-20-pro-yuz-tanima-ozelligi-ne-kadar-guvenli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası