Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi açıklandı! İşte fiyatı

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı. PlayStation 5’e özel olacak yeni oyun, iki karakter arasında geçiş yaptıracak.

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi açıklandı! İşte fiyatı

Süper kahraman dünyasının en önemli oyunlarından biri olan Marvel’s Spider-Man 2 için çıkış tarihi paylaşıldı. Summer Game Fest 2023 kapsamında bir dizi açıklamada bulunan Insomniac Games, oyunun PlayStation 5‘e özel olacağını söyleyerek fiyatını ortaya koydu.

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PS5’e geliyor

Oyuncuların merakla beklediği Summer Game Fest 2023 nihayet başladı. Etkinlikte Prince of Persia: The Lost Crown, Mortal Kombat 1 gibi bazı beklenen yapımlar duyuruldu. Ancak sürpriz şekilde Insomniac Games ve PlayStation’dan da Marvel’s Spider-Man 2 açıklaması geldi.

Insomniac, etkinlik kapsamında oyunun çıkış tarihi ortaya koydu. Buna göre Marvel’s Spider-Man 2 20 Ekim tarihinde görücüye çıkacak. Oyunun ön sipariş süreci ise 16 Haziran’da başlayacak. Ön siparişin fiziksel ve dijital sürümler ile yapılabileceği belirtildi.

2343242

Merakla beklenen yeni Spider-Man oyunu ilk aşamada PS5’e özel olacak. Marvel’s Spider-Man 2’nin Standart sürüm fiyatı 69,99 dolardan başlayacak. Ayrıca 79,99 dolar fiyatlı Digital Deluxe ise ön siparişe ek olarak 10 adet kostüm ve ekstra çıkartmalar içerecek.

Insomniac tarafından geliştirilen oyun aslında bir devam niteliği taşıyor. Peter Parker ile oyunu oynamak istediğimizde Spider-Man siyah simbiyot kıyafetini giyiyor. Böylece Spider-Man daha güçlü ve agresif bir yapıya sahip oluyor. Bu durum Peter Parker ve Miles Morales tarafından canlandırılan iki karakterin kavga edebileceği anlamına geliyor.

Daha önceki oynanış videosundan ilgili yapabileceğimiz ilk önemli çıkarım Peter Parker ve Miles Morales’in arasında değişiklik yapabilecek olmamız. Ayrıca oyuna Kraven ve Lizard gibi popüler karakterler de eklendi.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası